Anna Wendzikowska spędzi wakacje w hotelu przeznaczonym tylko dla dorosłych. Sprawdziliśmy cenę za noc. Powalająca!

Anna Wendzikowska nie zamierza zwalniać tempa. Gwiazda jest na kolejnych wakacjach, jednak tym razem postanowiła odpocząć bez córek. Wybrała też specjalny hotel, gdzie nie będzie dzieci.

Nikt tak chyba nie kocha wyjazdów, jak Anna Wendzikowska. Gwieździe nie przeszkadza nawet kolejna fala koronawiursa i obostrzenia z nią związane, by móc wybrać się w kolejne urokliwie miejsce. Po spędzonych zaledwie kilku tygodniach w Warszawie Wendzikowska poleciała (tym razem bez córek) na Kostarykę. Jak poinformowała, cieszy się, że właśnie tam się udała, ponieważ nie trzeba w tym państwie nosić maseczek na zewnątrz. Co więcej, Anna postanowiła wybrać się do hotelu tylko dla dorosłych. Jaka jest cena takiej przyjemności? Powalająca.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Wendzikowska bawiła się z córkami w salon fryzjerski. Długość włosów Kornelki robi wrażenie! "Moja roszpunka"

Meghan Markle, książę HarryMeghan i Harry upokorzeni podczas ostatniego oficjalnego wystąpienia

Zobacz wideo Anna Wendzikowska na wakacjach na Kostaryce

Anna Wendzikowska wybrała hotel dla dorosłych

O podróżach prezenterki dowiadujemy się głównie z Instagrama. Wendzikowska oznacza tam nie tylko miejsca, ale i wybrane hotele. To właśnie tam mogliśmy zobaczyć, że luksusowy hotel, który wybrała, jest przeznaczony wyłącznie dla dorosłych. Jednak nie należy też do najtańszych. Za jedną noc spędzoną w rajskim kurorcie należy zapłacić 2,5 tysiąca złotych.

 

Jednak prezenterka nie spędzi w nim całego wyjazdu. Wendzikowska postawiła na aktywny wypoczynek. Każdą noc będzie w innym hotelu. Wyjazd zaplanowała niecałe dwa tygodnie wcześniej, początkowo miała jechać sama. Jednak kilka dni przed wylotem odezwała się do niej przyjaciółka, która zapytała się, czy może do niej dołączyć. Będą razem do czwartku. Do niedzieli Anna Wendzikowska będzie miała więc "chwilę swojej upragnionej samotności".

Co dalej z mieszkaniem Zamachowskich?Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się. Co dalej z ich mieszkaniem?