Edyta Górniak była ofiarą przemocy w związkach. Tylko jednego partnera wspomina dobrze. "Jedyny, który mnie nie uderzył"

Edyta Górniak w najnowszym wpisie na Facebooku wspominała swoje związki. Przyznała, że tylko jeden mężczyzna nie podniósł na nią ręki i jej nie okradł. Domyślacie się o kim mowa?

Edyta Górniak to jedna z większych gwiazd polskiej estrady, która jednak ostatnimi czasy skupia się nie na muzyce, a na szerzeniu teorii i spiskowych. Piosenkarka od początku swojej kariery dość otwarcie mówiła o swoim życiu prywatnym i to się nie zmieniło. Ostatnio ponownie wzięło ją na wspomnienia. Jak sama przyznaje, niejednokrotnie mężczyźni ją okradali i stosowali wobec niej przemoc. 

Cleo, Rafał BrzozowskiEurowizja. Cleo o piosence Brzozowskiego: Przesycone. Zdziwiła się, że jedzie Rafał

Edyta Górniak była ofiarą przemocy w związku

Edyta Górniak w 2010 r. rozwiodła się z Dariuszem Krupą, z którym ma syna Allana. Następnie gwiazda związała się z prawnikiem Piotrem Schrammem. W najnowszym wpisie nawiązała do problemu przemocy wobec kobiet. Przyznała, że Schramm jako jedyny jej nie uderzył i ją szanował. O innych ma o wiele gorsze zdanie.

To jedyny mężczyzna, który będąc ze mną w relacji, nigdy nie sponiewierał mojego oddania i zaufania. Jedyny, który mnie nie uderzył, nie okradł, nie szantażował emocjonalnie, nie zdradził, nie zmanipulował i nie uprawiał gierek - napisała Górniak.

Telekamery 2020. Michał Malitowski z żonąMichał Malitowski ujawnił, że jego żona poznała córkę dopiero w dniu ślubu

Nie obyło się również bez fali komplementów pod adresem Piotra Schramma.

Prawdziwy. Piekielnie inteligentny. Wnikliwie analityczny. Jeden z tych, którzy bronią wizerunku faceta z klasą podtrzymując wiarę w prawdziwych mężczyzn - dodała.

Myślicie, że dadzą sobie drugą szansę?

Edyta Górniak związki 

Edyta Górniak ma na koncie sporo związków. Wiele lat temu była związana z Robertem Kozyrą, Dariuszem Kordkiem, czy też z Piotrem Gembarowskim. O tym ostatnim z nich diwa nie wypowiada się pochlebnie od wielu lat. W jednym z wywiadów wspomniała, że mężczyzna ją podsłuchiwał. Po rozstaniu z Piotrem Schrammem, piosenkarka wchodziła również w inne relacje. Gdy mieszkała w Stanach Zjednoczonych spotkała się tajemniczym Williamem. Gdy wróciła do Polski ulokowała swoje uczucia w Mateuszu Zalewskim, jednak ich związek również nie przetrwał próby czasu. Para starała się nawet o dziecko. Niestety Edyta Górniak straciła ciążę. 

Przemoc domowa - szukasz pomocy?

Doświadczasz przemocy domowej? Szukasz pomocy? Możesz zgłosić się na przykład do Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia". Poradnia Telefoniczna "Niebieskiej Linii" czynna jest codziennie od 12 do 18 pod numerem tel. 22 668-70-00. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie. http://www.niebieskalinia.pl/

Jeśli występuje zagrożenie życia - dzwoń na numer alarmowy 112.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Zobacz wideo Czy Edyta Górniak za bardzo odleciała? "Czuję dobro z jej strony" [Koło Plotka Extra]
Więcej o: