Zbigniew Zamachowski wyprowadził się, a dziennikarka już "nie musi wychodzić z domu, by mieć miły wieczór". Wnętrza bardzo przytulne

Miniony weekend nie był łatwy dla Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Aktor wyprowadził się z mieszkania, które dotychczas dzielił z dziennikarką. Ponoć mieszkanie w przedwojennej kamienicy jest sporo warte, ale Zamachowscy nie chcą się go pozbywać. Monika Zamachowska nadal będzie tam mieszkać.

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się. O rozpadzie ich związku mówiło się w kuluarach już od jakiegoś czasu, a teraz pojawiły się kolejne doniesienia, a nawet zdjęcia, potwierdzające rozstanie. W miniony weekend paparazzi udokumentowali moment, w którym aktor wyprowadzał się z mieszkania na Żoliborzu, które dotychczas dzielił z dziennikarką. 

Monika ZamachowskaMonika Zamachowska prezentuje zdjęcie bez retuszu. Internautka: 50-latka nie ma tak gładkiego czoła. Odpowiedziała stanowczo

Zobacz wideo Monika Zamachowska o mężu

Monika Zamachowska zostaje w mieszkaniu na Żoliborzu

Wygląda na to, że nie jest to zwykła kłótnia, po której para ponownie zamieszka ze sobą, bo Zamachowski zabrał z mieszkania nie tylko swoje ubrania, ale też część mebli i sporych rozmiarów obraz. Po wyprowadzce Zbigniewa Zamachowskiego dziennikarka nie zamierza opuszczać 60-metrowego lokum, w którym aż roi się od wspomnień ze wspólnej przeszłości z aktorem. Monika Zamachowska najwyraźniej nadal będzie tam mieszkać, co może sugerować też fakt, że w dniu przeprowadzki aktora dziennikarka dodała zdjęcie z salonu, jakby chciała zaznaczyć, że zostaje na Żoliborzu.

To bezcenne uczucie, gdy nie musisz wychodzić z domu, żeby mieć miły wieczór... - napisała.
 

Jak ustalił "Super Express", mieszkanie w przedwojennej kamienicy, które dzielili ze sobą Zamachowscy, do tanich nie należy. Jest warte ok. 750 tysięcy złotych. Co ciekawe, ponoć były partner dziennikarki zdecydował się na to, by zostawić jej sporą część wyposażenia. Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda wnętrze, w którym Monika i Zbigniew Zamachowscy wiedli wspólne życie.

Dziennikarka bardzo często chwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z mieszkania. Zamachowscy stawiali na eleganckie i klasyczne meble, co jest teraz rzadkością, bo wielu celebrytów urządza swoje domy i mieszkania w nowoczesnym stylu. Nie da się jednak ukryć, że wnętrza pomieszczeń, które prezentuje w sieci dziennikarka, są bardzo przytulne.

Więcej o: