Małgorzata Rozenek w piżamie obwieszona biżuterią. Luksus czy kicz? "Perfekcyjna" komentuje z dystansem: Złote a skromne

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w piżamie. Uwagę zwraca jednak biżuteria "Perfekcyjnej". Celebrytka zapomniała, co to znaczy umiar.

Małgorzata Rozenek doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę mediów i swoich obserwatorów na Instagramie. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami, na których ona i Radosław Majdan są przebrani za superbohaterów (Kobietę Kota i Batmana). Jakiś czas temu pochwaliła się też ujęciami ze stoiska garmażeryjnego, do którego przybyła w absurdalnie drogich puchatych papuciach. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek w puchatych papuciach i wełnianych skarpetach wybiera kotlety

Tym razem "Perfekcyjna" zaskoczyła swoich fanów zdjęciami, na których pozuje w piżamie i cała obwieszona jest biżuterią, perłami (a właściwie prawdopodobnie imitacją pereł) oraz złotymi dodatkami

Zobacz wideo Jaka gwiazdę chciałaby zagrać Małgorzata Rozenek? Nasze pytanie rozbroiło ją

Małgorzata Rozenek w piżamie obsypana złotem 

Wydaje się, że Małgorzata Rozenek uznała, że satynowa, elegancka piżama, czarny turban na głowie i masa biżuterii - kilka naszyjników i bransoletek, pierścionków to jeszcze nie przepych. By zdjęcia (swoją drogą, za które prawdopodobnie zgarnęła sporą sumkę, bo fotografie to część większej kampanii reklamowej) jeszcze bardziej rzucały się w oczy - żona Radosława Majdana postawiła też na tło ze złotymi akcentami. W takiej scenerii zapozowała z kieliszkiem w dłoni i śmiała się:

Złote a skromne... - nawiązując tym samym do jednej ze scen filmu "Kler" Wojciecha Smarzowskiego.
 

Pod kolejnym zdjęciem Rozenek zaczepnie napisała:

Dziś chodzę cały dzień w piżamie - czytamy. 
 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek nie wytrzymała w trakcie wywiadu. Puściły jej nerwy

Nie sposób nie zauważyć, że obie fotografie osadzone są w konwencji kiczu. Trzeba jednak przyznać, że Rozenek doskonale wie, co robić, by przyciągać uwagę tłumu. Najlepszym na to dowodem są komentarze pod zdjęciami, a tych nie brakuje. 

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!