Książę Harry przyłapany po raz pierwszy od czasu wywiadu u Oprah. Korzystał z uroków Santa Barbara

Książę Harry został przyłapany przez paparazzi po raz pierwszy od czasu głośnego wywiadu u Oprah Winfrey. Mąż Meghan Markle wybrał się na przejażdżkę rowerową.

Mimo że od głośnego wywiadu Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey minęło już kilka tygodni, to media na całym świecie wciąż analizują słowa i oskarżenia, które padły w rozmowie. Podobno sam brat Harry'ego, książę William, boi się z nim rozmawiać. Twierdzi, że wszystko co powie, może wypłynąć do publicznej informacji. Fani rodziny królewskiej podzielili się na dwa obozy, a Meghan i Harry postanowili na chwilę odsunąć się w cień. Czujni paparazzi jednak nie mogą na to pozwolić. Ostatnio przyłapali Harry'ego po raz pierwszy od rozmowy u Oprah.

Zobacz wideo Co dokładnie powiedzieli w wywiadzie?

Książę Harry widziany po raz pierwszy od czasu wywiadu u Oprah. Korzystał z uroków Santa Barbara

Wnuk królowej Elżbiety wybrał się na samotną wycieczką rowerową. Mimo słonecznego dnia, Harry miał na sobie długie spodnie, bluzkę i zarzuconą na nią kamizelkę. W celu dodania sobie tajemniczości założył również czapkę z daszkiem oraz ciemne okulary. Na jego twarzy znalazła się obowiązkowa maseczka, która lekko osunęła mu się z nosa.

Joanna Lazer z Red LipsJoanna Lazer z Red Lips już nie jest ruda. Fani: W życiu się nie przyzwyczaję

Coraz więcej wskazuje na to, że książę Harry zaczyna się czuć w gorącym Los Angeles, jak u siebie. Taka przejażdżka rowerowa to z pewnością dla niego nowość. W końcu w Anglii nigdy nie mógł sobie pozwolić na samotną wyprawę. Ten sposób aktywności pozwoli mu również poznać okolicę, w której mieszka.

Książę HarryKsiążę Harry Forum

Meghan i Harry już latem powitają na świecie swoje drugie dziecko. Myślicie, że odwiedzą królową, by poznała swoją prawnuczkę?

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Izabella ScorupcoCórka Izabelli Scorupco jest już dorosłą kobietą. Julia urodę odziedziczyła po mamie