Joanna Lazer z Red Lips już nie jest ruda. Metamorfoza roku? Fani: W życiu się nie przyzwyczaję

Pseudonim Joanny Lazer z Red Lips nie wziął się znikąd. "Ruda" przyzwyczaiła swoich fanów do krwistoczerwonych włosów, które od lat były jej wizytówką. W ostatnich miesiącach przeszła podwójną metamorfozę. Znów spektakularnie zmieniła kolor włosów. Zdecydowała się na blond!

Joanna Lazer, liderka zespołu Red Lips, w listopadzie ubiegłego roku przeszła ogromną wizerunkową zmianę. W "Dzień dobry TVN" po raz pierwszy zaprezentowała efekty pracy popularnego fryzjera gwiazd - Łukasza Urbańskiego. Wokalistka zrezygnowała wówczas z ognistego koloru włosów na rzecz jasnego różu. Na tym nie zakończyła swoich eksperymentów - za sprawą tego samego stylisty stała się blondynką!

"Ruda" z Red Lips jest blondynką

Fani piosenkarki nie spodziewali się, że ich idolka aż tak bardzo polubi się z pastelowymi odcieniami włosów. Joanna twierdzi jednak, że już wcześniej (zanim była rozpoznawalna) narodziła się jej miłość do jasnej czupryny. Po dwunastu latach postanowiła wrócić do dawnego image'u. 

Miałam kiedyś jasne włosy, więc wiedziałam, że będę się dobrze czuła w jasnych. Natomiast teraz mam tak, że po dwunastu latach bycia rudzielcem, kiedy teraz spojrzę w lustro to mam takie myśli: "O Jezu, to ja". To jest naprawdę śmieszne uczucie - mówiła w "Dzień dobry TVN".

Lekko różowa barwa jej fryzury szybko przeobraziła się w standardowy blond. Lazer nie czekała długo na kolejną metamorfozę. Na Instagramie coraz częściej pokazuje się w nowej odsłonie, której twórcą znów jest Łukasz Urbański. Zobaczcie, jak na przestrzeni niecałego półrocza zmieniła się "Ruda". 

Metamorfoza Joanny Lazer z Red LipsMetamorfoza Joanny Lazer z Red Lips Instagram/ @redlipsmusic

Niektórzy internauci są zachwyceni "aktualną wersją" liderki Red Lips, inni natomiast wciąż nie mogą się przyzwyczaić do metamorfozy. 

Oddaj rudą, bo się w życiu nie przyzwyczaję.
Ładnie ci w tym blondzie - komentują.

Korzystna zmiana?

Zobacz wideo Jak gwiazdy dbają o włosy? Marina może pochwalić się długimi i gęstymi!

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: