Agata i Piotr Rubikowie o intymności w związku. Porównali się do młodego małżeństwa. "Takie rzeczy się zmieniają" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Agata i Piotr Rubikowie wystąpili w nowym show stacji TVN "Power Couple". Na konferencji prasowej opowiedzieli, jak w ich rodzinie podchodzi się do tematu seksu.

Związek Agaty Rubik i Piotra Rubika bardzo długo wzbudzał spore kontrowersje. Wszystko przez różnicę wieku, jaka dzieli artystę i jego ukochaną. Znany dyrygent ma bowiem 52 lata, a modelka 35 lat. Para od zawsze powtarza, że wiek się dla nich nie liczy, a przede wszystkim zwracają uwagę na uczucie i zgodność charakterów. Chcąc dodać pikanterii do swojej relacji, wzięli udział w nowym programie stacji TVN "Power Couple". W rozmowie z naszym reporterem poruszyli temat intymności w związku i edukacji seksualnej w rodzinie.

Zobacz wideo

Agata i Piotr Rubikowie o intymności w związku. Porównali się do młodego małżeństwa. "Takie rzeczy się zmieniają" [PLOTEK EXCLUSIVE]

W pierwszym odcinku show dosyć często padały z ust gwiazd intymne wyznania. W jednym z zadań panowie musieli odpowiedzieć na pytanie - jaki rozmiar stanika nosi twoja ukochana? Tomasz Torres i Paulina Łaba przyznali się, ile razy w tygodniu uprawiają seks. Co prawda ich wyznania znacznie się różniły, to jednak wzbudziły w innych uczestnikach niemałe zdziwienie. Nasz reporter postanowił porozmawiać z Agatą i Piotrem o intymności w ich związku.

Mnie na przykład nie interesuje kompletnie, kto, co sobie tam robi w swoim domku. (...) Każdy te sprawy powinien raczej zatrzymywać dla siebie. Natomiast bardzo podziwiam Paulinkę i Tomka...
No dobra, ale nie wiesz, czy to prawda. Widziałaś? - przerwał jej Rubik.
Nie widziałam, nie uczestniczyłam. Natomiast wiem, jak to jest, jak nie ma dzieci i jest się na początku małżeństwa. Jest inaczej, jak się później ma dzieci i jest się ze sobą ok. 20 lat. Takie rzeczy się zmieniają.

W dalszej części wywiadu opowiedzieli również o edukacji seksualnej swoich córek. Starsza z nich nie boi się zadawać pytań swoim rodzicom.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.