"Dance Dance Dance". Agustin Egurrola doprowadził Roksanę Węgiel do łez. Fani oburzeni. "Przesadził"

W pierwszym odcinku "Dance Dance Dance" Agustin Egurrola pokazał, na co go stać. Nie oszczędził ostrych słów krytyki nastoletniej Roksanie Węgiel.

Roksana Węgiel usłyszała kilka gorzkich słów z ust Agustina Egurroli po swoim solowym występie. Juror uznał, że jej taniec był "nudny" i "szkolny", a potem ocenił go jedynie na "4", twierdząc, że to wysoka ocena. Przez to pokłócił się z Idą Nowakowską, a Roksanę doprowadził do łez.

Dance Dance DanceUczestniczka "Dance Dance Dance" doznała kontuzji. "Moje kolano to jeden wielki siniak"

Zobacz także: Roksana Węgiel zmieniła fryzurę na potrzeby "Dance Dance Dance". Stylizacja poważna. Internauta: Celuj w naturalność

Roksana Węgiel rozpłakała się przez Agustina Egurrolę

Agustin Egurrola bardzo ostro ocenił solowy występ Roksany Węgiel. Mimo że nastolatka dawała z siebie wszystko, to usłyszała potem, że "człapała".

Uważam, że duet był dużo lepszy niż solówka. Tam było więcej dynamiki, a ten wykon był nudny i szkolny. Nie było tego kontrastu, wszystko było płaskie i to chodzenie zabiło całą siłę, która była na początku. Ten program to szkoła życia - powiedział.
Daję mocne cztery. W tej edycji czwórka jest dobrą oceną - dodał na końcu Egurrola.

To oburzyło Idę Nowakowską.

Co?! Ty widziałeś to samo co ja? - pytała z niedowierzaniem.
Błagam cię! To było poprawnie zatańczone - stwierdził choreograf.
Tak, ale ja nie dałem jej jednego punktu, a to było mdłe. To nie była krytyka, która miała ją zatrzymać w miejscu, ale motywująca, żeby iść dalej - twierdził Agustin.
Poprawnie to nie jest źle - broniła Ida.

Nawet Joanna Jędrzejczyk uznała, że Egurrola przesadził. 

Ta opinia była strzelnie jak z bicza - Joanna.
Zobacz wideo Ida Nowakowska starła się z Agustinem Egurrolą

Przeczytaj także: Agustin Egurrola powitał na świecie syna! Pokazał zdjęcia z porodówki i zdradził imię chłopca. "Czekamy na gratulacje"

Napięcie było dla Roksany Węgiel nie do zniesienia. Nastolatka uroniła łzy, mówiąc o swoim występie za kulisami. Internauci są oburzeni postawą Egurroli. Ostro skrytykowali jurora na fanpage'u "Dance Dance Dance" na Facebooku.

Ale zjechał Augustin Roxie. Moim zdaniem jego wypowiedź była na poziomie mówienia do tancerza, co tańczy co najmniej dwa lata, a nie na dodatek do 16 latki.
Zgadza się, rolnika chwali, a Roxi zjechał w brzydki sposób.
Agustin jest strasznie surowy.
Przesadził - piszą internauci.

Zgadzacie się z ich opiniami?

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: