Katarzyna Cichopek pozuje z ekipą "M jak miłość". "Mój ostatni dzień na planie". Wyjaśniła, o co chodzi

Katarzyna Cichopek zamieściła na Instagramie post, który może być niemałym zaskoczeniem dla fanów "M jak miłość".

Katarzyna Cichopek zadebiutowała w polskim show-biznesie ponad 20 lat temu, gdy została obsadzona w roli Kingi w serialu "M jak miłość". Produkcja cieszy się ogromną popularnością już przez ponad dwie dekady, a Katarzyna Cichopek niezmiennie w niej wstępuje. Fani serialu z pewnością nie wyobrażają sobie kolejnych odcinków bez serialowej Kingi. Najnowszy post aktorki na Instagramie mógł być dla nich niemałym zaskoczeniem. 

Julia WieniawaMiędzynarodowy sukces Julii Wieniawy. Zarobi na nim na kolejne mieszkanie

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie z ostatniego dnia zdjęć

Katarzyna Cichopek chętnie relacjonuje na Instagramie swoją pracę, jak również życie prywatne. Tym razem opublikowała wspólne zdjęcie z kolegami i koleżankami z planu "M jak miłość". Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie opis, który początkowo zasugerowała, że żegna się z serialem.

Rodzinka jak z obrazka. Mój ostatni dzień zdjęciowy…przed przerwą. Do zobaczenia za miesiąc na planie "M jak miłość", a przed telewizorami widzimy się normalnie w poniedziałki i we wtorki - podpisała zdjęcie.
 

Na szczęście dla fanów serialu Katarzyna Cichopek odchodzi jedynie na miesięczną przerwę, po której z pewnością wróci na plan "M jak miłość". Zwolennicy aktorki i serialu mogą odetchnąć z ulgą.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zadebiutowała w PNŚ

ZOBACZ TEŻ: Aleksandra Szwed na romantycznym zdjęciu z ukochanym. Widzimy go bardzo rzadko. Jednak tym razem aktorka miała powód