"Świat według Kiepskich" powraca! Marzena Kipiel-Sztuka nie kryje wzruszenia. "Chce odwdzięczyć się za pomoc"

"Świat według Kiepskich" powraca na mały ekran. To ogromna szansa dla Marzeny Kipiel-Sztuki, która mierzyła się z problemami finansowymi i zdrowotnymi.

Polsat na pewien czas wstrzymał pracę nad produkcją serialu "Świat według Kiepskich". Powodem przerwy była pandemia, ale i śmierć Ryszarda Kotysa, wcielającego się od lat w rolę Mariana Paździocha. Stacja poinformowała jednak o wznowieniu prac nad serialem. Powrót na plan to ogromna szansa dla będącej obecnie w trudnej sytuacji, serialowej Halinki - Marzeny Kipiel-Sztuki.

Marzena Kipiel-Sztuka Marzena Kipiel-Sztuka cierpi na depresję. "Połowę dnia przesypiam"

"Świat według Kiepskich" powraca! Marzena Kipiel-Sztuka nie kryje wzruszenia

Marzena Kipiel-Sztuka jakiś czas temu w rozmowie z tygodnikiem "Świat i ludzie" wyznała, że przez pandemię choruje na depresję i doskwiera jej samotność. Co więcej, ze względu na obostrzenia odwołano lub wstrzymano produkcje, w których obecnie występowała, co ograniczyło jej kontakt z ludźmi. Miała problemy finansowe, o których szybko dowiedziały się media. Aktorka wyznała, że gdy tylko bliscy i producent "Świata według Kiepskich" usłyszeli o jej niestabilnej sytuacji finansowej, pośpieszyli z pomocą i wsparciem. Na szczęście stacja zdecydowała się wznowić nagrania, o czym poinformowała niedawno na oficjalnym profilu serialu na Facebooku.

Informator z bliskiego otoczenia serialowej Halinki w rozmowie z "Rewią" zdradził, że aktorka ogromnie cieszy się z powrotu na plan z dwóch względów: możliwości ponownego zobaczenia się z serialowymi przyjaciółmi, ale i okazji do odwdzięczenia się za pomoc, którą otrzymała w trudnym dla niej czasie. 

Marzena cieszy się ogromnie na powrót na plan. Liczy, że szybko stanie na nogi i odwdzięczy się osobom, które jej pomagały - tłumaczy informator.

W takim razie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko trzymać kciuki za serialową Halinkę kciuki!

Zobacz wideo Długoletnie rekordy w telewizji polskiej. "Telewizja miała twarz Ireny Dziedzic"

Marzena Kipiel-Sztuka i Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka nie miała pieniędzy. Z pomocą przyszedł Andrzej Grabowski

Więcej o: