Kinga Rusin medytuje na plaży i nie przebiera w słowach, pisząc o polskim rządzie: Złodzieje, kłamcy i podpalacze

Kinga Rusin od listopada łączy relaks z pracą na słonecznych Malediwach. Dziennikarka nie zapomina jednak o politycznym pejzażu w ojczyźnie, o czym w mocnych słowach poinformowała swoich odbiorców.

Kinga Rusin wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym relaksuje się w stroju kąpielowym na plaży. Do zdjęcia dodała wyrazisty komentarz, w którym ostro zdefiniowała swoją opinię o polskim rządzie. Obserwatorzy dziennikarki byli niemal jednogłośni w sprawie jej mocnej oceny polityków.

Zobacz wideo Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki: "Jedyne ćwiczenia jakie robię, to rehabilitacyjne"

Anna DereszowskaAnna Dereszowska pokazała twarz syna. Maks jest już naprawdę duży

Kinga Rusin o politykach rządzących w Polsce: Złodzieje, kłamcy i podpalacze

Dziennikarka skrytykowała polski obóz rządzący, który według jej oceny wprowadza "nowy ład" w kraju. We wpisie Rusin czytamy:

Gdy na chwilę próbujesz zapomnieć o tym, że złodzieje, kłamcy i podpalacze wprowadzają w twoim kraju "nowy ład"...
 

Obserwatorzy dziennikarki wtórują jej w krytyce polskiego rządu, a także gratulują odwagi:

Wszyscy narzekają, ale ktoś głosował na ten chory rząd i nadal prowadzi w sondażu.
Super, że nie boi się pani o tym głośno mówić!
Chciałabym, żeby to był sen, pani Kingo, ale oni rozbierają nasz kraj na części pierwsze.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Agnieszka i Wojtek świętują drugą rocznicę ślubu."Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek świętują drugą rocznicę ślubu

Kinga Rusin przebywa na Malediwach wraz ze swoim partnerem Markiem Kujawą już od listopada minionego roku. Dziennikarka łączy przyjemne z pożytecznym, współpracując na egzotycznej wyspie z kontrahentami i laboratoriami w roli współwłaścicielki firmy kosmetycznej zajmującej się naturalnymi produktami.

To już nie pierwszy raz, kiedy Rusin otwarcie wyraża swoje niezadowolenie z panującej w kraju sytuacji politycznej. Ostatnio opublikowała wiersz, w którym uderzając w polski rząd, zahaczyła o takie wątki jak wyrok TK w sprawie aborcji, pedofilii w kościele czy kontrowersji w IPN.

Zgadzacie się z Rusin?