Obejrzeliśmy pierwszy odcinek "Power couple". To życie prywatne gwiazd podane na talerzu. Wszystkie pary przeszły ten sprawdzian?

20 marca TVN wyemituje premierowy odcinek nowego show, "Power couple". W programie udział wzięło siedem znanych par, które na oczach milionów Polaków będą opowiadać o swoich zażyłych relacjach. Niektórzy udowadniają, że wiek nie ma znaczenia, a miłość i tak unosi się w powietrzu.

W najbliższą sobotę TVN odpali ramówkową petardę. Na głównej antenie stacji wyemitowany zostanie pierwszy odcinek "Power couple" - programu, który obnaży życie prywatne wielu znanych par polskiego show-biznesu. Na udział w produkcji zgodzili się: Ewa Kasprzyk z Michałem Kozerawskim, Piotr Rubik z Agatą Rubik, Piotr Gruszka z Aleksandrą Gruszką, Hubert Gromadzki z Magdaleną Nędzą, Janusz Chabior z Agatą Wątróbksą, Tomasz Torres z Pauliną Łabą-Torres oraz Katarzyna Pakosińska z Iraklim Basilashvili. Plotek jest już po obejrzeniu pierwszego odcinka. Emocji na pewno nie zabraknie! Show poprowadzi Olivier Janiak.

"Power couple". Kasprzyk pokazała partnera, a Chabior udowadnia, że różnica wieku nie ma znaczenia

Jedni stronią od opowiadania o prywatności, inni wręcz przeciwnie - na niej budują swoją karierę. Choć uczestnicy "Power couple" unikali do tej pory ścianek i rozmów o związkach, w końcu postanowili zarażać miłością na szklanym ekranie. Już w pierwszych minutach pierwszego odcinka nie zabraknie czułych spojrzeń i gestów.

Czujesz napięcie, księżno? - dopytywał żonę Janusz Chabior.

Uczestnicy 'Power couple'Uczestnicy 'Power couple' Cezary Piwowarski / TVN

"Power couple" to bardzo ciekawa propozycja - przede wszystkim dla par. Różnorodność uczestników sprawi, że każdy widz będzie mógł utożsamić się z którymś z nich i przekonać się, że gwiazdy to zwykli Kowalscy, którzy również muszą borykać się ze związkowymi kryzysami. Niektórzy zdradzą swoje złote środki, jak radzić sobie z domowymi awanturami oraz publicznie będą nawoływać do tego, by nie bać się mówić o uczuciach, nie blokować ich w sobie i nie mieć problemu z wypowiedzeniem szczerego "kocham cię".

Zobacz wideo Rubikom zdarza się pokłócić. Jak rozwiązują konflikty? „Jest awantura”

Gwiazdy udowodnią także, że jeśli między dwojgiem ludzi jest chemia i prawdziwe uczucie, nawet różnica wieku nie będzie miała znaczenia. Zakochać można się zawsze, w każdym i bardzo niespodziewanie. Najlepszym przykładem jest małżeństwo Rubików, które trwa nieprzerwanie od 13 lat oraz związek Janusza Chabiora i Agaty Wątróbskiej, którzy na pierwszą randkę poszli dwa lata temu.

"Power couple" to pewnego rodzaju sprawdzian. Oprócz prywatnych opowieści, uczestnicy będą brać udział w zadaniach, które często będą ich sporo kosztować, dosłownie. Niektóre konkurencje obnażą poziom wiedzy o partnerze, a inne upewnią w przekonaniu, że jest dana relacja jest najlepszą z możliwych.

Zobacz wideo "Power couple" nowym programem TVN-u. Kasprzyk pokazała partnera, a inni? Warto oglądać!

Premierowy odcinek "Power couple" już 20 marca o 20:00 w TVN. To naprawdę może być najlepsza produkcja tej wiosny.

Więcej o: