Hubert Gromadzki komentuje związek Julii Wieniawy. "Kiedyś byli ze sobą, później się rozstali". Sam nie miał z nią szczęścia

Hubert Gromadzki, zabiegający kiedyś o względy Julii Wieniawy, zdradził, co myśli na temat jej związku z Nikodemem Rozbickim. Zdradził, że już kiedyś byli razem.

Model Hubert Gromadzki jest znajomym Julii Wieniawy. Niewiele brakowało, aby został kimś więcej. Obecnie jest w związku, a wraz ze swoją dziewczyną wezmą udział w nowym programie TVN "Power Couple". Zapytany, co myśli o nowym związku Julii Wieniawy z Nikodemem Rozbickim przyznał, że to nie pierwszy raz, kiedy para jest razem.

Hubert Gromadzki o Julii Wieniawie i Nikodemie Rozbickim

Hubert Gromadzki po dżentelmeńsku opisał związek swojej prawie-partnerki koleżanki. O Julii i Nikodemie mówi tylko dobrze:

Wszyscy wiemy o tym, że oni kiedyś byli ze sobą, później się rozstali, teraz znowu się zeszli więc mogą być taką "power couple". Oni się już długo znają, też u nich zaszły pewne zmiany. Oni je akceptują, chcą być ze sobą - powiedział Gromadzki w rozmowie z Jastrząb Post.

Dodał również, że życzy parze powodzenia.

Ja im życzę naprawdę wszystkiego najlepszego. Widać, że pasują do siebie. Ona jest szczęśliwa z nim i on tak samo z nią. Kibicuję im bardzo. Szczęścia dla nich w miłości - podsumował.

Angelina Jolie i Brad PittJolie ma dowody na przemoc domową ze strony Brada? Chce przedstawić je w sądzie

Zobacz wideo Hubert Gromadzki: "Spotkanie z Julią Wieniawą? Plotki miały wpływ na moją dziewczynę"

Hubert Gromadzki i Julia Wieniawa

Hubert Gromadzki to model i uczestnik siódmej edycji "Top Model" z 2018 roku. W programie zajął drugie miejsce. Podczas jednego z odcinków pojawiła się Julia Wieniawa jako gość specjalny. Oceniała popisy aktorskie kandydatów i kandydatek na modeli. Niedługo po zakończeniu programu paparazzi przyłapali Wieniawę i Gromadzkiego na drinku w jednym z warszawskich lokali. Okazało się, że para zna się od kilku miesięcy. Hubert Gromadzki wówczas zaprzeczał plotkom o ewentualnym romansie. W rozmowie z Plotkiem powiedział, że znajomość jest "neutralna". Wówczas Hubert Gromadzki był jeszcze w związku ze swoją dziewczyną, Magdą.

Anna Nowak IbiszAnna Nowak-Ibisz już dekoruje dom na Wielkanoc. Nie ma mowy o skromności

Jednakże rok później zdradził, co stanęło na przeszkodzie do serca Julii Wieniawy.

Julia Wieniawa ostatnio wybrała Barona. Ja jeszcze wtedy byłem z Magdą. No ale cóż, Julia była zajęta, kiedy ja byłem wolny - mówił Hubert Gromadzki w 2019 roku w rozmowie z Jastrząb Post.

Teraz wygląda na to, że oboje są w szczęśliwych związkach. Huberta Gromadzkiego i jego dziewczynę będzie można oglądać w nowym programie "Power Couple", który rozpoczyna emisję w sobotę 20 marca o godz. 20:00 w TVN.

Więcej o: