"Ślub od pierwszego wejrzenia". Po ceremonii Agnieszka postawiła wszystko na jedną kartę. "Dziś zrobiłabym to samo"

Agnieszka i Wojtek z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" świętują ważną rocznicę. Dwa lata temu nagrali ostatni odcinek programu, który całkowicie zmienił ich życie. Jak Agnieszka patrzy na to z perspektywy czasu?

Widzowie TVN7 śledzą obecnie losy bohaterów piątej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nie jest tajemnicą, że dla niektórych uczestników show było nie tylko przygodą, ale naprawdę zmieniło ich życie. Miłość w programie znaleźli Paulina i Krzysztof z drugiej edycji programu, Anita i Adrian z trzeciej oraz Agnieszka i Wojtek, których uczucie połączyło w czwartej edycji show. Ostatnia para świętuje właśnie drugą rocznicę ślubu. 

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" skarży się, że ukradziono jej tablice rejestracyjne

Anna Nowak IbiszAnna Nowak-Ibisz już dekoruje dom na Wielkanoc. Nie ma mowy o skromności

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka o małżeństwie

Agnieszka i Wojtek to bohaterowie czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para została małżeństwem w nietypowych okolicznościach, ale jak widać - eksperyment w jej przypadku zakończył się sukcesem. Dwa lata temu eksperci TVN  zadali pytanie Agnieszce i Wojtkowi: "Zostajecie w małżeństwie czy się rozchodzicie?". Tamta chwila całkowicie zmieniła ich życie.

Dwa temu byliśmy po nagraniu ostatniego odcinka, w którym eksperci zadali nam pytanie: "Zostajecie w małżeństwie czy się rozchodzicie?" Pamiętam, jakie emocje mi wtedy towarzyszyły i jakie myśli kłębiły się w głowie - "czy on też powie tak?", "a może jednak się rozmyślił?", "co będzie dalej?". Zadano nam pytanie, na które totalnie nie byliśmy przygotowani - "powiedzcie do siebie słowa, jakich nie powiedzieliście przez ostatni miesiąc, a czujecie, że właśnie nimi uspokoicie drugą osobę" - napisała na Instagramie Agnieszka Łyczakowska.
 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Połączenie Agnieszki i Wojtka to "strzał w dziesiątkę"

Agnieszka i Wojtek od początku starali się, by ich małżeństwo przetrwało i postawili wszystko na jedną kartę. Szybko ze sobą zamieszkali i zaczęli wspólny biznes. Jak mówi Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", dziś podjęłaby taką samą decyzję. 

Po nagraniu i pożegnaniu się z naszą ekipą nagraniową, ekspertami pojechaliśmy do Łodzi, gdzie zrobiłam huczną pożegnalną imprezę, na której w pełni świadomie powiedziałam, że to ostatnia impreza w moim mieszkaniu w Łodzi, bo wyprowadzam się za kilka dni do Krakowa. Był płacz, śmiech i przytulanie do rana. Natomiast wiem, że dziś zrobiłabym to samo. Cieszę się, że wzięłam udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", że zapisałam niesamowitymi wspomnieniami moją książkę życia. A ile jeszcze przede mną - pisze Agnieszka.

Julia Kamińska"BrzydUla". Ula po urlopie przejdzie wielką przemianę. Mamy zdjęcia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to show, które podbiło serca widzów TVN7. Obecnie trwa już piąta edycja programu. Czy i tym razem uczestnicy mają szansę na prawdziwą miłość?