Andrzej Piaseczny trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Menedżerka artysty podała nowe informacje o jego stanie

Andrzej Piaseczny w środę dodał nagranie na Instagramie, na którym opowiedział, że trafił do szpitala. Teraz do mediów dotarły nowe informacje dotyczące stanu jego zdrowia.

Liczba zakażeń koronawirusem w trzeciej już fali rośnie. Rząd zdecydował o wprowadzeniu nowych obostrzeń w całym kraju. Ponownie zostały zamknięte m.in. galerie handlowe, baseny i teatry. Ciągle też słyszymy o kolejnych chorych. W środę dwie osoby związane z show-biznesem poinformowały fanów, że są zakażone: Andrzej Piaseczny i Patrycja Sołtysik.

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny jest zakażony koronawirusem

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa

Andrzej Piaseczny jest w znacznie gorszym stanie, trafił do szpitala, ponieważ musiał zostać podłączony pod tlen. Artysta nagrał film dla swoich fanów, w którym opowiedział o chorobie. Od kilku dni coraz gorzej się czuł, aż w końcu potrzebował pomocy specjalistów. Nie spodziewał się, że aż tak mocno odczuje skutki zakażenia koronawirusem. Na koniec zaapelował, żebyśmy przestrzegali zasad bezpieczeństwa i higieny.

Internauci są zaniepokojeni stanem wokalisty. Głos zabrała jego menedżerka, która przekazała nowe informacje dotyczące stanu Piasecznego:

Andrzej czuje się już trochę lepiej i jest pod opieką lekarzy. Jesteśmy dobrej myśli - wyznała w rozmowie z portalem O2.

Jak wspomnieliśmy, zachorowała także Patrycja Sołtysik. Podkreśliła, że nie widziała się z mężem, Andrzejem Sołtysikiem, który dalej jeździ do pracy w "Dzień Dobry TVN" i nie naraża innych. Za to ona i ich syn mieli kontakt z osobą zakażoną, od której złapali wirusa. Sołtysik nie przechodzi zakażenia łagodnie, ale postanowiła podzielić się z fanami informacją o swoich stanie zdrowia, ponieważ "choroby nie należy się wstydzić".

Jednak mimo wszystko dalej są osoby, które nie wierzą w pandemię i uważają, że chorzy jedynie udają...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.