Andrzej Piaseczny trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Menedżerka artysty podała nowe informacje o jego stanie

Andrzej Piaseczny w środę dodał nagranie na Instagramie, na którym opowiedział, że trafił do szpitala. Teraz do mediów dotarły nowe informacje dotyczące stanu jego zdrowia.

Liczba zakażeń koronawirusem w trzeciej już fali rośnie. Rząd zdecydował o wprowadzeniu nowych obostrzeń w całym kraju. Ponownie zostały zamknięte m.in. galerie handlowe, baseny i teatry. Ciągle też słyszymy o kolejnych chorych. W środę dwie osoby związane z show-biznesem poinformowały fanów, że są zakażone: Andrzej Piaseczny i Patrycja Sołtysik.

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny jest zakażony koronawirusem

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa

Andrzej Piaseczny jest w znacznie gorszym stanie, trafił do szpitala, ponieważ musiał zostać podłączony pod tlen. Artysta nagrał film dla swoich fanów, w którym opowiedział o chorobie. Od kilku dni coraz gorzej się czuł, aż w końcu potrzebował pomocy specjalistów. Nie spodziewał się, że aż tak mocno odczuje skutki zakażenia koronawirusem. Na koniec zaapelował, żebyśmy przestrzegali zasad bezpieczeństwa i higieny.

Andrzej PiasecznyAndrzej Piaseczny trafił do szpitala. Opublikował mocne nagranie z oddziału

Internauci są zaniepokojeni stanem wokalisty. Głos zabrała jego menedżerka, która przekazała nowe informacje dotyczące stanu Piasecznego:

Andrzej czuje się już trochę lepiej i jest pod opieką lekarzy. Jesteśmy dobrej myśli - wyznała w rozmowie z portalem O2.

Jak wspomnieliśmy, zachorowała także Patrycja Sołtysik. Podkreśliła, że nie widziała się z mężem, Andrzejem Sołtysikiem, który dalej jeździ do pracy w "Dzień Dobry TVN" i nie naraża innych. Za to ona i ich syn mieli kontakt z osobą zakażoną, od której złapali wirusa. Sołtysik nie przechodzi zakażenia łagodnie, ale postanowiła podzielić się z fanami informacją o swoich stanie zdrowia, ponieważ "choroby nie należy się wstydzić".

Patrycja Sołtysik, Andrzej SołtysikPati Sołtysik ma koronawirusa. Tłumaczy, dlaczego Andrzej chodzi do pracy

Jednak mimo wszystko dalej są osoby, które nie wierzą w pandemię i uważają, że chorzy jedynie udają...