Książę Filip nie zna prawdy o wywiadzie Meghan Markle i księcia Harry'ego? "Rodzina bardzo pilnuje, by się nie dowiedział"

Książę Filip nie zna szczegółów rozmowy Meghan Markle i księcia Harry'ego. Opiekuni 99-latka starannie pilnują, aby nie dotarły do niego oskarżenia, jakie wobec rodziny królewskiej wystosowała Meghan Markle.

Wczoraj media obiegła informacja, że 99-letni książę Filip opuścił szpital, do którego trafił miesiąc temu. Mimo że mężczyzna ma już czuć się lepiej, to rodzina bardzo starannie chroni księcia, aby nie dotarły do niego wszystkie informacje krążące wokół głośnego wywiadu Meghan Marke i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Halina z 'Sanatorium miłości'"Sanatorium miłości". Halina zmieniła fryzurę z finału. WOW!

Książę Filip nie zna prawdy o wywiadzie Meghan i Harry'ego? 

Jak twierdzi Katie Nicholl, ekspertka od rodziny królewskiej, podczas pobytu księcia w szpitalu, personel miał zadanie pilnować, by ten nie dowiedział się o szczegółach kontrowersji, jaka pojawiła się w związku z wywiadem Oprah Winfrey z Harrym i Meghan. Wiele wskazuje na to, że książę Filip nie jest świadomy oskarżeń, jakie padły z ust Meghan Markle. Jak twierdzi Nicholl:

Rodzina bardzo pilnuje, by nie dowiedział się o wszystkich szczegółach wywiadu.

Jeszcze chwilę przed emisją wywiadu pojawiały się głosy, że Meghan i Harry nie powinni dopuścić do emisji wywiadu w tak newralgicznym czasie, jakim był pobyt w szpitalu księcia Filipa. Zdeterminowana miała być jednak sama Meghan, która nigdy nie zgodziłaby się na przesunięcie emisji rozmowy z Oprah. 

Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski o bliskiej przyszłości: Może w każdej chwili łupnąć

Mąż królowej Elżbiety II został przyłapany przez paparazzi, jak w asyście pomocników wsiadał do samochodu. Widok księcia Filipa, który jeszcze kilka dni temu przeszedł poważna operacje serca, obudził nadzieje wśród Brytyjczyków. Jednak rodzina ma coraz większe obawy, że wkrótce dotrze do niego cała prawda, co przyczyni się do kolejnego spadku formy księcia.