"Demi Lovato: Dancing with the Devil". Piosenkarka została zgwałcona w wieku 15 lat. Nikt nie został ukarany

Już niedługo premierę będzie miał dokument "Demi Lovato: Dancing with the Devil", w którym piosenkarka rozlicza się z przeszłością. Uzależenienie od narkotyków, przedawkowanie, molestowanie i utrata dziewictwa w wyniku gwałtu. Już z samego trailera wyłania się tragiczny obraz jej życia.

Demi Lovato zaczęła swoją międzynarodową karierę bardzo wcześnie, bo w wieku zaledwie 15 lat. Właśnie wtedy dzieci na całym świecie zakochały się w filmie "Camp Rock", który zagwarantował piosenkarce wielką sławę, która później okazała się przekleństwem. O problemach Demi Lovato z narkotykami mówiło się już od wielu lat. W 2018 roku piosenkarka przedawkowała heroinę i w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Po trudnych przejściach Demi Lovato zdecydowała się rozliczyć z przeszłością w dokumencie. Opowiedziała o molestowaniu i gwałcie.

Demi Lovato: Straciłam dziewictwo w wyniku gwałtu

Demi Lovato przyznała, że została zgwałcona w wieku zaledwie 15 lat. Pracowała wówczas na planie jednej z produkcji Disneya. Napastnikiem okazał się kolega z planu, którego świetnie znała.

Straciłam dziewictwo w wyniku gwałtu - przyznała.

Przy okazji zaznaczyła, że mężczyzna nie poniósł żadnych konsekwencji i nadal z nią pracował. Musiała codziennie się z nim spotykać w pracy. To nie jedyna napaść seksualna, której doświadczyła. Tuż przed wcześniej wspominaną hospitalizacją w 2018 roku piosenkarkę odwiedził diler. Demi Lovato przyznała w szpitalu, że uprawiała z nim seks, jednak dopiero, gdy wytrzeźwiała, zrozumiała, że nie była w stanie podjąć racjonalnej decyzji. Czuła się wykorzystana.

Zostałam dosłownie pozostawiona na śmierć po tym, jak [mój diler] mnie wykorzystał, a kiedy obudziłam się w szpitalu, zapytali, czy uprawiałam seks za zgodą. Pamiętałam, że na mnie leżał, więc odpowiedziałam "tak". Po miesiącu od przedawkowania zdałam sobie sprawę, że w tamtym momencie nie byłam w stanie podjąć racjonalnej decyzji. Tak ogromna trauma nie przechodzi ot tak, z dnia na dzień - mówiła w dokumencie.
 

Przemoc seksualna to każdy niechciany kontakt seksualny. Z danych UNICEF wynika, że na całym świecie tego rodzaju przemocy doświadczyło około 15 milionów nastolatek między 15. a 19. rokiem życia, ale tylko jeden procent zwraca się z prośbą o pomoc do profesjonalisty. Badania wskazują, że u 80 proc. ofiar gwałtu rozwija się zespół stresu pourazowego (PTSD).

Pamiętaj, jeżeli Ty lub bliska Ci osoba padła ofiarą przemocy seksualnej, pomoc możesz uzyskać, dzwoniąc na Ogólnopolski Telefon dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" - 801 120 002 lub pod numer 112. Więcej informacji TUTAJ 

Zobacz wideo Demi Lovato zaręczyła się i pokazała pierścionek

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Duda zrobił prezent mamie za 35 tysięcy złotych. Zapłacili za niego podatnicy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.