Książę Harry pierwszy raz od wywiadu u Oprah porozmawiał z księciem Karolem i Williamem. Nie poszło najlepiej

Relacje między księciem Harrym a księciem Williamem i księciem Karolem od dawna były napięte. Wywiad Harry'ego i Meghan u Oprah nie poprawił tej sytuacji. Teraz panowie w końcu zdecydowali się porozmawiać.

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey namieszał w rodzinie królewskiej. Słowa Meghan, z których wynika, że w Pałacu Buckingham musiała mierzyć się z rasizmem, nie ociepliły relacji między Harrym a jego rodziną. Wprost przeciwnie - książę Karol i książę William długo nie odzywali się do niego. Na krótką rozmowę z nim zdecydowali się dopiero teraz - ponad tydzień od czasu głośnego wywiadu.

Samantha MarkleSiostra Meghan wieszczy koniec małżeństwa z Harrym. "Nic nie było uczciwe"

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Książę Harry porozmawiał z księciem Williamem i księciem Karolem 

Ani książę Harry, ani też jego ojciec i brat nie pochwalili się publicznie, że między nimi w końcu doszło do rozmowy. O tym, że taka konwersacja miała miejsce, prasa dowiedziała się poniekąd przez Meghan Markle. Aktorka wygadała się swojej koleżance - dziennikarce Gayle King, że Harry w końcu porozmawiał z Williamem i Karolem.

Jak można było się domyślać, prezenterka nie pozostawiła tych doniesień tylko dla siebie, ale postanowiła podzielić się nimi ze swoimi widzami na antenie porannego programu telewizji CBS "CBS This Morning". 

Zadzwoniłam do nich [Meghna i Harry'ego - przyp. red], żeby dowiedzieć się, jak się czują. I to prawda - Harry rozmawiał ze swoim bratem i ojcem. Dano mi słowo, że te rozmowy nie były owocne. Ale cieszą się, że przynajmniej rozpoczęli rozmowę - powiedziała dziennika w programie. 

Królowa Elżbieta II, Meghan MarkleMeghan mówiła prawdę o relacjach z królową? Do sieci wyciekło nagranie - jest kocyk!

Dziennikarka twierdziła, że choć rozmowy Harry'ego z rodziną są bezproduktywne, to jednak dają nadzieję, że młodszy syn Diany w końcu dogada się z rodziną. 

Myślę, że Meghan i Harry'ego wciąż martwi, że pałac powtarza, że chcą wszystko załatwić prywatnie i jednocześnie wciąż wierzy tym fałszywym historiom, które stawiają Meghan w złym świetle. 

Meghan Markle wielka pominiętą

Gayle King przyznała, że dotąd nikt z pałacu nie skontaktował się z Meghan Markle. Aktorka czuje się przez to pominięta. 

Nikt z rodziny królewskiej nie rozmawiał jeszcze z Meghan, w tym szczególnym czasie. Myślę, że dla Meghan i Harry'ego to frustrujące - przyznała. 

Dziennikarka dodała również, że brytyjska prasa nie szczędzi ostrych słów wobec Meghan. Żona Harry'ego ma za złe rodzinie królewskiej, że ta nie robi nic w tym kierunku, by rozprawić się z niesprawiedliwymi i fałszywymi komentarzami na jej temat. 

<<Reklama>> Ebook o Windsorach "Bitwa braci" dostępny jest w Publio.pl >>