Ciężarna Agnieszka Włodarczyk ma koronawirusa. "Latali na drugi koniec świata, a zarazili się w Polsce"

Agnieszka Włodarczyk niedawno zaniepokoiła fanów złym samopoczuciem. Jak się okazuje, podejrzenia internautów były trafne. Aktorka ma koronawirusa.

Agnieszka Włodarczyk kilkanaście tygodni temu ogłosiła światu, że wraz z Robertem Karasiem spodziewają się pierwszego dziecka. O ciąży aktorki mówiło się już od dłuższego czasu, jednak dopiero niedawno potwierdziła te doniesienia. Od tamtej pory przyszła mama chętnie dzieli się ciążowymi zdjęciami na Instagramie. Niedawno zaniepokoiła internautów, gdy powiedziała, że nie czuje się najlepiej. Okazuje się, że Agnieszka Włodarczyk ma koronawirusa.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk źle znosi ciążę w Polsce: W zasadzie niczego mi nie wolno

Agnieszka Włodarczyk ma koronawirusa

Agnieszka Włodarczyk w poniedziałek zaprosiła do swojego domu lekarza na prywatną wizytę, który przy okazji zrobił jej test na obecność COVID-19. Aktorka chciała się upewnić, czy złe samopoczucie nie jest przypadkiem spowodowane obecnością koronawirusa. Jak się okazało, podejrzenia były słuszne, o czym sama zainteresowana wspomniała na Instagramie.

Zamieściła wspólne zdjęcie z partnerem i poinformowała o pozytywnym wyniku testu. Zaznaczyła również, że zaraziła się dopiero po powrocie z długich wakacji.

Latali na drugi koniec świata, a zarazili się w Polsce. Uważajcie na siebie - czytamy w opisie do zdjęcia.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od znajomych Agnieszki Włodarczyk z show-biznesu. Zdrowia życzą jej między innymi Małgorzata Rozenek, Katarzyna Cichopek, Maria Konarowska czy Beata Sadowska. My również się do nich przyłączamy i mamy nadzieję, że w miarę łagodnie przechodzi zakażenie. Koronawirus w przypadku kobiet w ciąży wiąże się z innym ryzykiem. Więcej na ten temat przeczytacie, klikając w artykuł poniżej.

Koronawirus a ciąża. Czy jest się czego obawiać? O czym muszą pamiętać przyszłe mamy?

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Włodarczyk gra w przedstawieniu z Muchą i Cichopek. Na scenie prezentuje duży brzuch. "To pożegnalne spektakle"