Trenerka z "TTBZ" ocenia utwór Rafała Brzozowskiego na Eurowizję: Nie powinien tego śpiewać

Agnieszka Hekiert z "Twoja twarz brzmi znajomo" oceniła piosenkę Rafała Brzozowskiego, z którą zaprezentuje się na Eurowizji. Trenerka wokalna uważa, że było go stać na więcej.

O występie Rafała Brzozowskiego w nadchodzącej Eurowizji jest ostatnio głośno. Wszystko za sprawą wielu zastrzeżeń dotyczących wyboru kandydata przez TVP. Jak się okazuje, z decyzją stacji nie zgadzają się nie tylko internauci, którzy negatywnie ocenili piosenkę "The Ride" na Youtubie, ale i osoby z branży muzycznej. O wykonie reprezentanta Polski wypowiedziała się Agnieszka Hekiert z "Twoja twarz brzmi znajomo". Trenerka wokalna twierdzi, że piosenka jest poniżej jego zdolności. 

Agnieszka Hekiert oceniła piosenkę Rafała Brzozowskiego na Eurowizję

W tym roku sposób wyboru kandydata reprezentującego Polskę na Eurowizji był nietypowy. Nie odbyło się głosowanie, w którym to Polacy mogliby wybrać swojego faworyta, za to Rafał Brzozowski został ulubieńcem specjalnej komisji Telewizji Polskiej, która samodzielnie dokonała wyboru reprezentanta. Warto dodać, że Rafał Brzozowski zaśpiewa piosenkę skomponowaną przez Szwedów i wykupioną z banku piosenek. W temacie "The Ride" wypowiedziała się już Elżbieta Zapendowska, która stwierdziła, że nie mamy najmniejszych szans na wejście do finału. Teraz występ Brzozowskiego oceniła w rozmowie z "Jastrząb Post" Agnieszka Hekiert, trenerka wokalna w programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Nie powinien śpiewać tego utworu. To jest poniżej jego zdolności według mnie. On śpiewa wspaniale, przepięknie, a ten numer jest monotonno-płaski. Uważam, że powinien mieć lepszy numer. Fajnie by było, gdyby ten utwór był bardziej zróżnicowany, bo jednak Rafał Brzozowski ma bardzo duże i fajne możliwości wokalne. A tu jest wbity w jedną płaszczyznę - mówiła. 

Trenerka uważa, że na chwilę obecną wokalista nie ma do pokazania zbyt wiele.

Jakby to było bardziej nowoczesne, ale pofrunęło, to mógłby więcej pokazać tego, co ma w sercu, duszy i głosie - tłumaczyła trenerka.

Hekiert nie odniosła się jednak do tego, jakie szanse ma "The Ride" na Eurowizji.

Nigdy nie wiadomo, co się sprawdzi bo nie mamy porównania. Nie wiemy, jakie są inne utwory. Już na samej Eurowizji jak będziemy oglądać będziemy mogli ocenić, czy nasz utwór jest na tyle mocny, że ma szanse zająć jakieś fajne, dobre miejsce, albo wygrać - dodała.

Zgadzacie się?

Zobacz wideo Polska na Eurowizji. Przypominamy najciekawsze występy [Popkultura Extra]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.