Edyta Pazura na rajskich wakacjach prezentuje zdjęcie bez retuszu. "Pryszcze i zmarszczki"

Edyta i Cezary Pazurowie wybrali się w podróż poślubną na Malediwy po blisko 13 latach małżeństwa. Influencerka relacjonuje więc fanom, jak wyglądają ich egzotyczne wakacje. Tym razem opublikowała zdjęcie zaraz po wyjściu z wody, na którym widać było niedoskonałości jej cery.

Tak jak wielu polskich celebrytów Edyta i Cezary Pazurowie wybrali się na Malediwy, gdzie obecnie korzystają z uroków natury i pięknej pogody. Egzotyczne wakacje to tak naprawdę podróż poślubna, w którą para udała się po 13 latach małżeństwa. Edyta Pazura poinformowała internautów o swoich urlopowych planach za pośrednictwem Instagrama, gdzie regularnie publikuje nowe posty i chętnie prezentuje fanom, jak wygląda jej codzienność. Dlatego jeszcze w dniu przyjazdu na profilu celebrytki pojawiło się jej zdjęcie z Cezarym Pazurą. Para wspólnie spędzała czas nad wodą. 

Edyta PazuraEdyta Pazura pochwaliła się pięknym salonem. Spójrzcie na tę niecodzienną lampę

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Edyta Pazura kąpie się w oceanie i pokazuje zdjęcie bez retuszu

Tym razem Edyta Pazura zaprezentowała internautom, jak wygląda tuż po wyjściu z oceanu. Zdjęcie opatrzyła krótkim opisem:

Pryszcze i zmarszczki... To lubię - napisała.

Edyta PazuraPazura pędzi na miasto w naturalnej wersji. "Makijaż jest passé". Nie wszyscy się zgodzili

 

Komentarz celebrytki był odniesieniem do braku retuszu na zdjęciu, na którym widać niewielkie niedoskonałości cery. Edyta Pazura należy bowiem do grona gwiazd, które nawet w mediach społecznościowych stawiają na naturalność i nie zależy im na kreowaniu wyidealizowanego wizerunku. Również sami internauci zwrócili na to uwagę:

Kocham Panią za szczerość i naturalność. Inne znane osoby powinny się uczyć i brać przykład. a nie pokazywać z idealnymi cerami.
Pani nawet na tym "nieinstagramowym" zdjęciu jest mega atrakcyjna.
Naturalna kobieta jest najpiękniejsza - pisali internauci. 

Oprócz zdjęć bez retuszu, Edyta Pazura często publikuje również zdjęcia przedstawiające zwyczajne, codzienne sytuacje. Ostatnio na jej profilu pojawiła się fotografia, na której zobaczyć mogliśmy jak podczas brania kąpieli towarzyszą celebrytce jej dzieci

Więcej o: