Pippa Middleton urodziła drugie dziecko! Zdradziła płeć i imię malucha

Pippa Middleton i James Matthews doczekali się narodzin drugiego dziecka. Szczęśliwi rodzice zdradzili jego płeć i imię.

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja o ciąży Pippy Middleton. Teraz, po blisko dwóch latach od narodzin pierwszego dziecka Pippa Middleton i jej mąż James Matthews powitali na świecie drugie dziecko. Jak donosi magazyn People 15 marca w godzinach wczesnoporannych siostra księżnej Kate urodziła dziewczynkę. 

Pippa Middleton po raz kolejny została mamą. Poród odbył się w luksusowej klinice

Poród odbył się w szpitalu St. Mary's w Londynie - tym samym, w którym to na świat przyszła trójka dzieci księżnej Kate i księcia Williama. Jak nieoficjalnie podaje brytyjska prasa za poród w tej luksusowej klinice należy zapłacić około 80 tysięcy złotych. Zgodnie z doniesieniami tygodnika People, młodzi rodzice od razu zdecydowali się ujawnić, jakie imię nadali córce. 

Para jest podekscytwana. Zdecydowała się nazwać swoją córkę Grace Elizabeth Jane – podaje People.

Oznacza to tyle, że córka Pippy Middleton będzie nosić to samo drugie imię, co jej siostra Kate oraz że zostanie imienniczką królowej Elżbiety. Osoba z bliskiego otoczenia Pippy i Jamesa poinformowała również, że narodziny ich córki wywołały u wszystkich wiele radości. 

Jest idealna, wszyscy są zachwyceni tak szczęśliwym rozwiązaniem- dodał informator tygodnika People.

Przypomnijmy, że Pippa Middleton i James Matthews pobrali się w 2017 roku, a kilka miesięcy później doczekali się narodzin swojego pierwszego dziecka Arthura. James Matthews to były kierowca rajdowy, który obecnie jest dyrektorem generalnym w korporacji zajmującej się doradztwem inwestycyjnym. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.