Pippa Middleton urodziła drugie dziecko! Zdradziła płeć i imię malucha

Pippa Middleton i James Matthews doczekali się narodzin drugiego dziecka. Szczęśliwi rodzice zdradzili jego płeć i imię.

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja o ciąży Pippy Middleton. Teraz, po blisko dwóch latach od narodzin pierwszego dziecka Pippa Middleton i jej mąż James Matthews powitali na świecie drugie dziecko. Jak donosi magazyn People 15 marca w godzinach wczesnoporannych siostra księżnej Kate urodziła dziewczynkę. 

Skandal w rodzinie królewskiej? Teść siostry księżnej Kate przesłuchiwany w sprawie gwałtu na nastolatceSkandal w rodzinie królewskiej? Teść siostry księżnej Kate oskarżony o gwałt na nastolatce

Pippa Middleton po raz kolejny została mamą. Poród odbył się w luksusowej klinice

Poród odbył się w szpitalu St. Mary's w Londynie - tym samym, w którym to na świat przyszła trójka dzieci księżnej Kate i księcia Williama. Jak nieoficjalnie podaje brytyjska prasa za poród w tej luksusowej klinice należy zapłacić około 80 tysięcy złotych. Zgodnie z doniesieniami tygodnika People, młodzi rodzice od razu zdecydowali się ujawnić, jakie imię nadali córce. 

Para jest podekscytwana. Zdecydowała się nazwać swoją córkę Grace Elizabeth Jane – podaje People.

Pippa MiddletonCiężarna Pippa Middleton mknie ulicami Londynu na hulajnodze. Brzuch ma już coraz większy

Oznacza to tyle, że córka Pippy Middleton będzie nosić to samo drugie imię, co jej siostra Kate oraz że zostanie imienniczką królowej Elżbiety. Osoba z bliskiego otoczenia Pippy i Jamesa poinformowała również, że narodziny ich córki wywołały u wszystkich wiele radości. 

Jest idealna, wszyscy są zachwyceni tak szczęśliwym rozwiązaniem- dodał informator tygodnika People.

Przypomnijmy, że Pippa Middleton i James Matthews pobrali się w 2017 roku, a kilka miesięcy później doczekali się narodzin swojego pierwszego dziecka Arthura. James Matthews to były kierowca rajdowy, który obecnie jest dyrektorem generalnym w korporacji zajmującej się doradztwem inwestycyjnym. 

Więcej o: