"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza dobrze zna się z uczestniczką obecnej edycji. Skorzystała nawet z jej salonu

Pani Ania postanowiła udać się do Izy - fryzjerki, która bierze udział w piątej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Efektem pochwaliła się na Instagramie.

Właśnie ruszyła piąta edycja programu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W eksperymencie społecznym biorą udział zarówno panie, jak i panowie, którzy pragną znaleźć drugą połówkę. Dla wielu z nich program kończy się  sukcesem. Okazuje się, że dzięki formatowi popularność zyskała też mama Łukasza z czwartej edycji. Kobieta interesuje się też obecną edycją show i zna uczestniczkę występującą właśnie w piątym sezonie programu. Nawet korzysta z jej usług.

Julia KamińskaKamińska zachwyciła białą stylizacją w "DD TVN". Przyćmiła nawet Sochę!

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia opowiada o tęsknocie za rodziną

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zna uczestniczkę z obecnej edycji

Mama Łukasza cieszyła się popularnością, gdy jej syn brał udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Pani Ania chętnie komentowała pozostałych uczestników i nie kryła radości, gdy okazało się, że jej syn odnalazł miłość. Łukasz pozostał w związku małżeńskim z Oliwią i wkrótce przywitali na świecie syna Franka. Niestety ich sielanka nie trwała długo. Na początku roku do mediów trafiła informacja o rozstaniu pary.

Ku zaskoczeniu, okazało się, że mama Łukasza zna dobrze fryzjerkę Izę, która bierze udział w obecnej edycji. Pani Ania jest nawet jej częstym gościem. Pochwaliła się, jakie cuda robi z włosami Iza.

Ja jestem zachwycona. Kolor, który uzyskałyśmy, nie wymagał rozjaśniania, a tego właśnie chciałam uniknąć. Do tego sauna na włosy wraz z maską odbudowującą dodała moim włosom wigoru i sprawiła, że włosy stały się lśniące i jedwabiste w dotyku . Fale wykonane lokówką zrobiły robotę - napisała, publikując wspólne zdjęcie.
 

A Wam jak podoba się fryzura pani Ani?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - odcinki

W ostatnim odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przyszłe panny młode wybrały już suknię ślubne. Wszystkie szczerze przyznały, że chciałaby zrobić dobre wrażenie na przyszłych mężach. Laurze w wyborze pomagały przyjaciółki. Od razu zapowiedziała, że widzi siebie jedynie w stylu boho. Iga przymierzała głównie suknie księżniczki z koronkową górą. Wystąpiła przed przyjaciółkami w kilku, aż w końcu jako ostatnią przymierzyła tę idealną. Natomiast Iza do salonu sukien ślubnych zabrała ze sobą przyjaciółkę Sabinę i mamę. Przymierzała sukienki księżniczki z cekinami i odkrytymi plecami.

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan została sama z dwójką dzieci. "To trudny dla mnie czas"