"Hotel Paradise". Dominika z drugiej edycji na zdjęciu z dzieciństwa. Jak wygladała bez kolczyków i tatuaży?

Dominika Konował była jedną z bardziej charakterystycznych uczestniczek drugiej edycji programu "Hotel Paradise". Fanów od dłuższego czasu ciekawiło, jak wyglądała bez kolczyków i tatuaży. Postanowiła zaspokoić ich ciekawość i pokazała zdjęcie z dzieciństwa.

Dominika Konował bez wątpienia zapadła w pamięć widzom programu „Hotel Paradise”. Przebojowa 25-latka z Poznania słynęła z zamiłowania do piercingu oraz tatuaży i przykuwała uwagę swoim odważnym wizerunkiem. Co więcej, po zakończeniu programu wyznała, że jej aktualny wygląd jest dużo łagodniejszy niż ten, który prezentowała jako nastolatka.

Zobacz wideo Sonia z "Hotel Paradise" zagrała w Koło Plotka

Stella i Piotr z 'Love Island'"Love Island". Internauci niepokoją się o Stellę. Nie podoba im się zachowanie Piotra

Dominika z drugiej edycji "Hotel Paradise" bez kolczyków i tatuaży

Obecnie widzowie mogą śledzić losy bohaterów trzeciej edycji show "Hotel Paradise", który co sezon przyciąga przed telewizory setki tysięcy osób. Fani programu z pewnością pamiętają Dominikę, która wzięła udział w jego drugiej odsłonie.

Uczestniczka przypomniała o sobie fanom, publikując na Instagramie zdjęcie dzieciństwa. Do tej pory trudno było znaleźć fotografie, na których 25-latka nie miałaby charakterystycznych tatuaży i kolczyków. Jak widać na starej fotografii, jako dziecko również była uroczą blondynką. Dominika zażartowała na InstaStories, że w dzieciństwie jadła gluten i miała podobną fryzurę.

Dominika Konował z programu 'Hotel Paradise'Dominika Konował z programu 'Hotel Paradise' fot. dominika_konowal/Instagram

Dominika Konował w „Hotel Paradise”

Jak się okazało, ostry wizerunek był przykrywką dla wrażliwego charakteru Dominiki Konował. Uczestniczka szybko zdobyła sympatię widzów, jednak w programie nie znalazła prawdziwej miłości.

Penelope Cruz zmieniła fryzurę. Teraz aktorka wygląda zupełnie inaczejPenelope Cruz zmieniła fryzurę. Fanom się podoba. "Wyglądasz na 28 lat"

Początkowo związała się w hotelu z Bartkiem, a widzowie uznali, że para jest dla siebie stworzona. Wątpliwości w ich relacji pojawiły się, gdy Konował zainteresowała się Arturem. Szybko okazało się jednak, że nie był to trafny wybór, a na drodze 25-latki znów pojawił się Bartek. Ostatecznie ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i rozpadł się po zakończeniu show.

Więcej o: