Marina Łuczenko zapewnia, że nie nosi doczepów. Stosuje za to BARDZO dziwny rytuał. "Pytasz, jak zapuścić takie włosy?"

Marina Łuczenko postanowiła udowodnić swoim fanom, że jej włosy są całkowicie naturalne. Przy okazji wspomniała o dosyć niecodziennej pielęgnacji, którą stosuje od lat.

Marina Łuczenko już kilka lat temu zasłynęła interesującą wypowiedzią na temat pielęgnacji swoich włosów. Chodzi oczywiście o znane już podcinanie końcówek wyłącznie w pełnię księżyca. Artystka po dłuższej przerwie znowu postanowiła przypomnieć fanom o swoim niecodziennym sposobie na piękne włosy. Skorzystacie?

J.LoJennifer Lopez komentuje rzekome zerwanie z Aleksem Rodriguezem. Robi to na TikToku

Marina Łuczenko macha włosami i zapewnia, że nie ma doczepów. Najlepsza pielęgnacja? Zgodna z fazami księżyca

Żona Wojciecha Szczęsnego jest bardzo dumna z kondycji swoich włosów. Dba o nie, stosuje pielęgnacyjne zabiegi, jednak to podcinanie włosów w pełnię księżyca sprawdza się według niej najlepiej. Ostatnio opublikowała krótkie wideo, na którym macha głową i przy okazji zapewnia, że nie korzysta z doczepów.

Dziewczyny pytają mnie o doczepy? Nie mam, stosuję bardzo świadomą pielęgnację konsekwentnie od siedmiu lat. Pytasz, jak zapuścić takie włosy? M.in. podcinając końcówki co miesiąc w pełnię księżyca - brzmi rada Łuczenko.
Zobacz wideo Tak wyglądają włosy Mariny

Internauci byli zachwyceni włosami Mariny. Tym zaraz nie żartowali z jej pielęgnacji, a wręcz byli ciekawi, jak wygląda ona krok po kroku.

Chyba pokocham pełnię, przez którą spać nie mogę. Cudne włosy.
Z tymi końcówkami to trzeba poczekać aż się ściemni i będzie widoczna pełnia, czy chodzi o dzień, w którym będzie pełnia? Poważnie pytam, nie znam się.
Czekamy o info o pielęgnacji! - pisali zachwyceni.

Penelope Cruz zmieniła fryzurę. Teraz aktorka wygląda zupełnie inaczejPenelope Cruz zmieniła fryzurę. Fanom się podoba. "Wyglądasz na 28 lat"

Jakiś czas temu Marina zdradziła również, że śpi tylko na jedwabnej poszewce, na noc obficie nakłada olej kokosowy i myje włosy co kilka dni. Skorzystacie z jej rad?

Więcej o: