Grammy 2021. Raperka była o krok od wpadki na czerwonym dywanie. "Zapomniała zapiąć sukienkę"

Tegoroczna gala Grammy obfitowała w oryginalne stylizacje. Raperka Doja Cat znalazła się na niechlubnej liście najgorzej ubranych gwiazd. Wszystko przez dekolt sięgający aż za pępek.

Na tegorocznej gali rozdania nagród Grammy Doja Cat była nominowana w kategorii "najlepszy nowy artysta" oraz "najlepsza piosenka pop wykonana solo". Artystka nagrody nie otrzymała, jednak może być pewna, że zostanie zapamiętana. Jej kreacja wzbudziła kontrowersje i jest szeroko komentowana przez wszystkie media. Piosenkarka pojawiła się na gali w bardzo odważnej stylizacji. Miała na sobie suknię, której góra przypominała skórzaną kurtkę. Na całej długości tułowia wszyto zamek, który był rozpięty... aż za pępek. Widać było połowę piersi i chyba tylko cudem nic więcej. Dół sukni tworzyła obszerna spódnica z zielonych piór i rozcięciem odsłaniającym nogi.

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska znów na urlopie. Miała być sama, ale nie wyszło

Grammy 2021. Doja Cat wśród najgorzej ubranych gwiazd

Choć Doja Cat nie jest znana szerokiemu światu, jej nazwisko jest dziś na największych zagranicznych portalach. Media nie zostawiły na niej suchej nitki. Choć to siostra Miley Cyrus została okrzyknięta najgorzej ubraną gwiazdą wieczoru, na podium znalazło się miejsce dla młodej raperki.

25-letnia Doja Cat wyglądała, jakby zapomniała zapiąć sukienkę - pisze brytyjski Daily Mail.
 

Noah Cyrus, Phoebe BridgersKoszmarne stylizacje na Grammy 2021. Sukienki Phoebe Bridgers nie uratowałoby nic

Istotnie, można było odnieść takie wrażenie. Nie tylko media, ale i goście drżeli o to, czy artystce wszystko będzie się trzymać na swoim miejscu - raperka była dosłownie o krok od wpadki.

Suknia była rozpięta z przodu aż do pępka, co stwarzało poważne ryzyko. Mogło się skończyć bardzo niefortunnym wypadkiem, o którym, miejmy nadzieję - jej zespół stylistów pomyślał i zapobiegł, stosując na jej ciele dużą ilość taśmy klejącej - komentuje brytyjski dziennik.

Kreacja na pewno działała na wyobraźnię. Czy był to zamierzony efekt? Jeśli tak, piosenkarce się udało. To nie pierwsza tak odważna stylizacja artystki. Zasłynęła w świecie muzycznym kreacją (lub jej brakiem) na gali AVN Awards w 2020 roku. Doja Cat miała wtedy na sobie przezroczysty, przylegający kombinezon, który zakrywał jedynie sutki i wzgórek łonowy brokatowymi dżetami.

Zobacz wideo Dakota Johnson zaryzykowała. To NIE JEST typowa suknia na galę. Efekt? Oceńcie