Meghan Markle mówiła prawdę o relacjach z królową Elżbietą? Do sieci wyciekło nagranie ze słynnego spotkania

W sieci pojawiło się nagranie pokazujące moment, kiedy królowa Elżbieta dzieli się kocem z Meghan Markle. Była księżna mówiła o tym podczas wywiadu z Oprah Winfrey.

Choć od głośnego wywiadu Meghan Markle i księcia Harry’ego minął już ponad tydzień, to jest on nadal szeroko komentowany w mediach na całym świecie. W sieci pojawiło się nawet nagranie, na którym uwieczniono jeden z momentów wspomnianych przez byłą księżną podczas rozmowy.

Królowa Elżbieta II podzieliła się z Meghan Markle kocem

Podczas wywiadu z Oprah Winfrey Meghan Markle opowiadała o relacjach, jakie łączą ją z członkami rodziny królewskiej. Wspomniała między innymi, że na kilka dni przed ślubem z księciem Harrym, księżna Kate doprowadziła ją do łez, a następnie w ramach przeprosin przysłała kwiaty.

Zupełnie inaczej mówiła natomiast o królowej. Elżbieta II miała być dla niej niezwykle serdeczna.  

Królowa zawsze była dla mnie wspaniała - przyznała Meghan podczas wywiadu.

Jako przykład Markle podała sytuację, gdy po spotkaniu w Chester obie wsiadały do samochodu. Jak wynikało z relacji Meghan, królowa Elżbieta zmarzła, dlatego w samochodzie przykryła kolana kocem. Następnie - ku jej zdziwieniu - podzieliła się nim. 

Położyła go również na moich kolanach. Ten gest sprawił, że pomyślałam o mojej babci - powiedziała Meghan Markle.

Jak się okazuje, w sieci pojawił się film, na którym uwieczniony został właśnie ten moment. Nagranie powstało w 2018 roku podczas pierwszego publicznego wyjścia Meghan z Elżbietą II. Widać na nim, jak królowa po wejściu do samochodu faktycznie kładzie koc na kolana, a następnie podaje go również byłej księżnej.

 

Czy podczas wywiadu Meghan kłamała?

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry’ego wywołał duże poruszenie wśród fanów royalsów. W rozmowie z Oprah Winfrey była księżna poruszyła wiele trudnych tematów – od myśli samobójczych po rasizm na królewskim dworze. Jej szokujące słowa nie wszystkich jednak przekonały. Marek Rybarczyk, autor książki "Elżbieta, Filip, Diana i Meghan. Zmierzch świata Windsorów", w rozmowie z Plotkiem przyznał, że Meghan jest „niezłą aktorką”.

Meghan jest całkiem niezłą aktorką! Trudno się oprzeć wrażeniu, że duża część jej dwugodzinnej rozmowy w sieci CBS była "zagrana" według sprytnego scenariusza - powiedział Rybarczyk.
Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Wielu zarzutów, które Meghan postawiła rodzinie królewskiej, zapewne nie da się zweryfikować. Krążące w sieci nagranie ma natomiast potwierdzić, że królowa Elżbieta faktycznie darzyła ją dużą sympatią.