Jennifer Lopez komentuje rzekome zerwanie z Aleksem Rodriguezem. Pokazała nagłówki gazet, w tle słychać wymowne słowa

Jennifer Lopez opublikowała krótkie wideo na TikToku, w którym nawiązała do swojego związku z Aleksem Rodriguezem. To w końcu są razem czy nie?

Od kilku dni zagraniczne media huczą na temat rzekomego zerwania zaręczyn przez Jennifer Lopez i Aleksa Rodrigueza. Informator Page Six twierdzi, że artystka i sportowiec już od dłuższego czasu żyją osobno. O krótki komentarz pokusił się sam Rodriguez, a teraz przyszedł czas na Jennifer Lopez. Gwiazda zrobiła to za pośrednictwem TikToka.

Zobacz wideo Te pary również dały sobie drugą szansę

Jennifer Lopez komentuje rzekome zerwanie z Aleksem Rodriguezem. Robi to na TikToku

J.Lo opublikowała na swoim koncie na TikToku sklejkę z różnych kadrów z jej życia, a także znanych projektów. W tle można usłyszeć utwór "Pretty Bitch Freestyle" w wykonaniu raperki Saweetie. W pewnym momencie w klipie pojawia się kilka nagłówków z zagranicznych portali, które nawiązują do jej rzekomego zerwania z Rodriguezem. Jeden z nich odnosił do pierwszego artykułu o rozłamie, podczas gdy inny podkreślał komentarz Aleksa, który powiedział ciekawskim paparazzi: Nie jestem singlem.

Jennifer LopezJennifer Lopez tiktok.com/jlo

Kiedy na ekranie pojawiły się wymowne nagłówki, w tle padły słowa:

Nie martwię się blogiem. Każde kłamstwo z twoich ust daje mi poglądy.

A następnie:

Jesteś głupi.

J.Lo natomiast napisała w opisie wideo:

Playlista z niedzielnym brunchem - czytamy.
 

Oświadczenie Jennifer Lopez i Aleksa Rodrigueza

Dzień po pojawieniu się doniesień o zerwaniu, para wydała oficjalne oświadczenie dla CNN, w którym zaprzeczyła szokującym informacjom. Jen i Alex zapewnili, że nadal pozostają narzeczeństwem, jednak "pracują nad niektórymi rzeczami" w swoim związku.

Myślicie, że czeka ich wspólna przyszłość, a może to początek końca wielkiej miłości?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.