Grammy 2021. Kwiecista Taylor Swift i Beyonce w czarnej mini. Wszystkich przyćmiła Dua Lipa

14 marca Narodowa Akademia Sztuki i Techniki Rejestracji po raz 63. rozdała najważniejsze muzyczne nagrody na świecie. Na ściance nie zabrakło wielkich sław. Taylor Swift wyglądała bardzo dziewczęco. Zupełne przeciwieństwo Beyonce!

W tym roku wokół Grammy pojawiło się wiele kontrowersji - wszystko za sprawą The Weekndu, który zbojkotował galę, publicznie zarzucając, że wyniki są ustawione. Mimo świetnych wyników sprzedażowych Abel Makkonen Tesfaye nie został nominowany do najważniejszych nagród muzycznych na świecie nawet w jednej kategorii. Nieco więcej szczęścia miały Taylor Swift oraz Beyonce, które odebrały po kilka nagród. Na ściance czuły się jak ryby w wodzie.

Beyonce, Grammy 2021Grammy 2021 wręczone! Historyczna wygrana Beyonce [PEŁNA LISTA ZWYCIĘZCÓW]

Grammy 2021. Kwiecista Taylor Swift i Beyonce w czarnej mini. Wszyscy i tak patrzyli na Duę Lipę

W nocy 15 marca (polskiego czasu) odbyła się 63. gala wręczenia złotych gramofonów. W najważniejszych kategoriach (album roku i piosenka roku) triumfowały - kolejno - Taylor Swift oraz Billie Eilish. Na ściance prawdziwą furorę zrobiła jednak Dua Lipa, która przybyła na galę w nadziei, że nagroda za najlepszy album powędruje właśnie do niej. Ostatecznie zgarnęła swój pierwszy gramofon w kategorii najlepszy album pop roku.

Dua LipaDua Lipa AG

Przed ścianką paradowała w siateczkowej sukience. Trzeba przyznać, że 26-letnia artystka wypadła w tej stylizacji od Versace znakomicie. Zdecydowanie bardziej przemawia do nas jednak jej kreacja, w której wystąpiła na scenie. Chyba inspirowana się Rihanną i jej suknią od Alexandre'a Vauthiera z 2016, w której Barbadoska śpiewała podczas MTV VMA.

 

Z pustymi rękoma do domu nie wróciła Beyonce, która w karierze otrzymała już 28 złotych gramofonów, ustanawiając tym samym rekord. W tym roku Queen B. odpuściła sobie wygibasy na scenie i zarówno na ściance, jak i podczas odbierania nagród, wystąpiła w czarnej, skórzanej mini podkreślającej jej talię. Loków pozazdrościła chyba samej Magdzie Gessler.

BeyonceBeyonce AG

Wiele powodów do świętowania ma Taylor Swift, która była nominowana w sześciu kategoriach i triumfowała w trzech - w tym w najważniejszej za najlepszy album roku. Jej "Folklore" przypadł do gustu nie tylko fanom, ale również krytykom. Na ściankę weszła niczym powiew wiosennej aury w kwiecistej sukience od Oscara de la Renty. Wyglądała bardzo dziewczęco.

Taylor SwiftTaylor Swift AG

Przed fotoreporterami pozowali także: Billie Eilish, Harry Styles, Lizzo, Noah Cyrus, Doja Cat, Megan Thee Stallion.