Omenaa Mensah i Rafał Brzoska świętują drugą rocznicę ślubu. Pokazali niepublikowane zdjęcia z uroczystości

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska obchodzą drugą rocznicę ślubu. Uroczystość miała miejsce na styku dwóch oceanów w Afryce. Para podzieliła się zdjęciami z tego wyjątkowego dnia.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wydają się naprawdę szczęśliwi. W lutym właściciel Inpostu powrócił na listę najbogatszych Polaków magazynu "Forbes", a teraz wraz ze znaną żoną dzieli się ich szczęściem w sieci. Para poinformowała na Instagramie, że obchodzi drugą rocznicę ślubu i pokazała zdjęcia z nietypowej uroczystości. 

Omenaa Mensah z córkąOmenaa Mensah na egzotycznych wakacjach. Zazdrościcie? To poczekajcie aż zobaczycie, jak prezentuje się w bikini

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska obchodzą drugą rocznicę ślubu

Rafał Brzoska po sześciu latach powrócił na listę najbogatszych Polaków magazynu "Forbes", plasując się na siódmym miejscu z majątkiem szacowanym na 5,7 mld złotych. Wszystko dzięki InPostowi i Paczkomatowi, które mocno rozwinęły się podczas pandemii. Biznesmen tak samo, jak w życiu zawodowym, spełnia się i w prywatnym. W niedzielę wraz z żoną, prezenterką telewizyjną, Omeną Mensah, świętował drugą rocznicę ślubu. Para z tej okazji podzieliła się na Instagramie kilkoma kadrami z tego wyjątkowego dnia. 

Dokładnie dwa lata temu szalony, wspaniały dzień... Dzień naszej Przysięgi Miłości, podczas której każde z nas tworzyło i wypowiadało swoje własnoręcznie stworzone punkty przysięgi wypowiadane Ukochanej osobie... Bo nie jest ważne gdzie i jak, ale by raz dane słowo trwało... Our R&O vows of love - pisał Rafał.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska świętują rocznicę ślubu: By raz dane słowo trwałoOmenaa Mensah i Rafał Brzoska świętują rocznicę ślubu: By raz dane słowo trwało Screen Instagram: Omenaamensah

Zdjęcie z dnia ślubu opublikowała również Omenaa. Widać na nim, że zarówno pani młoda, jak i pan młody wystąpili tego dnia w bieli. 

...by raz dane słowo trwało i cieszyło każdego dnia, a wspomnienia tych chwil tylko wzmagały uczucia. To był cudny, niezapomniany czas Kochanie. Bardzo się cieszę, że te magiczne momenty są w każdym z nas na zawsze. OUR R&O Love - napisała.
 

Miło się na to patrzy!

Zobacz wideo Maffashion, Kubicka, Lipka i inni w sieci. Gwiazdy komentują artykuły na swój temat
Więcej o: