"Rolnik szuka żony" Józef znalazł miłość na Ukrainie. "Polki się na mnie nie poznały". Jego wybranka jest sporo młodsza

Józef z "Rolnik szuka żony" jest zakochany. Swoją wybrankę poznał poza programem. Dla niej przeprowadził się na Ukrainę. Mężczyzna nie wyklucza także ślubu.

67-letni Józef w programie „Rolnik szuka żony” dał się poznać jako kontrowersyjna postać. Mówił wprost o swoich upodobaniach. Mężczyzna nie ukrywał, że ważna jest dla niego fizyczność i „dotyk kobiety”. Swoją zbytnią śmiałością zraził jednak do siebie kandydatki z programu. Nie udało mu się związać z żadną z pań. Jednak niedawno ogłosił, że jest szczęśliwie zakochany!

Jennifer Lopez, Alex RodriguezRodriguez odniósł się do doniesień o rozstaniu z Lopez. Wymowny komentarz

Józef z „Rolnik szuka żony” znalazł miłość na Ukrainie 

Józef nastawił się na intensywne poszukiwania partnerki jeszcze przed udziałem w programie „Rolnik szuka żony”. Po nieudanych randkach na ekranie również nie próżnował. W końcu udało mu się poznać idealną kobietę. W rozmowie z portalem Pomponik.pl zdradził, że znalazł miłość na Ukrainie. Wybranka jest od niego młodsza o 14 lat i ma na imię Nela. Powiedział też, jak się poznali. Ma wobec niej poważne plany.

Poznaliśmy się przez portal randkowy i razem mieszkamy. Przeniosłem się do niej w okolice Łucka i jest pięknie. To poważny związek i kto wie, czy nie skończy się ślubem. – powiedział Józef.
Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Te skandale na długo zapadły nam w pamięć

Rafał Brzozowski, Jacek KurskiTVP broni wyboru utworu na Eurowizję

Dlaczego 67-latek zdecydował się na związek z kobietę z innego kraju?

Polki się na mnie nie poznały, to musiałem szukać kobiety mojego życia za granicą – dodał.

Józef jest emerytowanym policjantem i mężczyzną po przejściach. Wiele lat temu stracił żonę, która zachorowała na nowotwór. Już wcześniej mężczyzna miał epizod z kobietą zza granicy. Poznał przez internet mieszkankę Białorusi. Jednak wówczas parze nie udało się stworzyć związku na dłużej. Czy tym razem będzie inaczej? Z zapowiedzi Józefa wynika, że postanowił całkowicie się zaangażować, a swoją wybrankę uważa za kobietę marzeń. Pozostaje życzyć szczęścia.