George, Charlotte i Louis stworzyli dla księżnej Diany wzruszające laurki. "Tata za Tobą tęskni"

14 marca obchodzony jest w Wielkiej Brytanii Dzień Matki. Z tej okazji dzieci Williama i Kate stworzyły świąteczne laurki. Nie zapomniały również o swojej zmarłej babci. Księżna Diana z pewnością byłaby wzruszona.

W Wielkiej Brytanii Dzień Matki przypada na 14 marca. Rodzina królewska jak zwykle w symboliczny sposób odniosła się do obchodzonego święta. Na instagramowym profilu WilliamaKate oprócz słów wsparcia dla rozdzielonych przez pandemię matek i dzieci pojawiły się zdjęcia wykonanych przez George'a, Charlotte i Louisa laurek. Co ciekawe, pociechy pary książęcej nie zaadresowały ich do swojej rodzicielki, tylko do... zmarłej babci. W prostych, ale wzruszających słowach wspominają księżną Dianę. 

Kate MiddletonKate poprowadziła wirtualną konferencję. Show skradły dzieci księżnej

Księżna Diana oczami wnucząt 

Żadne z trojga dzieci Williama i Kate nie miało okazji poznać babci osobiście, ponieważ księżna Diana zmarła na długo przed ich narodzinami. Pomimo tego rodzina królewska pielęgnuje w najmłodszych członkach pamięć o krewnej. George, Charlotte i Louis co jakiś czas tworzą dla niej własnoręczne dzieła. Z okazji Dnia Matki zrobili dla "królowej ludzkich serc" laurki, które opatrzyli sentymentalnymi wyznaniami. 

 

Pierworodny pary książęcej Cambridge narysował pastelami krajobraz, do którego dołączył krótki liścik. 

Droga Babciu Diano, szczęśliwego Dnia Matki. Kocham Cię bardzo i zawsze o Tobie myślę. Przesyłam dużo miłości. 

Różowa Laurka Charlotte ozdobiona została dużym, kolorowym sercem i naklejkami w kształcie motyli. 

Droga Babciu Diano, myślę o Tobie w Dzień Matki. Kocham Cię. Tata za Tobą tęskni - napisała księżniczka. 

Daniel Olbrychski z wnukamiMija rok od śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego. Co nowego wiadomo?

Trzyletni Louis natomiast z pomocą starszych dzieci nakleił na zieloną kartkę wycięte kształty zwierząt. Księżna Diana z pewnością byłaby dumna ze swoich wnucząt. 

Zobacz wideo Jak dzieci Kate i Williama spędzają wolny czas? Odpoczywają z rodzicami na łonie natury!