Doda pręży smukłe ciało przed lustrem, a fan dopytuje o Majdana. "Współczuje Radkowi". Odpowiedziała w swoim stylu

Dorota "Doda" Rabczewska uwielbia pokazywać zgrabne ciało, które zawdzięcza nie tylko genom, ale też odpowiedniemu stylowi życia. Jeden z fanów widząc jej walory poruszył temat byłego męża. Sama zainteresowana również się odniosła do swoich byłych partnerów.

Doda, od kiedy tylko wkroczyła do polskiego show-biznesu, uwielbia eksponować swoje ciało i pokazywać jego walory. W jej mediach społecznościowych znajdziemy wiele dość odważnych zdjęć. Pod ostatnim z nich jeden z internautów odniósł się do jej byłego męża - Radosława Majdana. Co zrobiła Dorota? Jak zawsze mocno odpowiedziała.

Zobacz wideo Doda odtworzyła słynną scenę ze „Słonecznego patrolu” na plaży w Meksyku

Doda pręży smukłe ciało na Instagramie, a internauta pyta o Majdana 

Na Instagramie Dody pojawiło się zdjęcie tzw. "w lustrze". Gwiazda zapozowała w dżinsach i krótkim topie. Uwagę zwraca umięśniony i płaski brzuch. Nic dziwnego, że w komentarzach pojawiło się wiele komplementów i miłych słów.

Wzór wzorów.
Im starsza, tym młodsza.
Ale figura - komentowali.
 

Jeden z fanów artystki odniósł się do jednego z jej byłych mężów.

Współczuję Radkowi - napisał.

Doda jednak nie zostawiła tego bez odpowiedzi. Jak zawsze można było liczyć na jej cięty język.

Cóż za wybiórcza empatia - czy ja mam tylko jednego ex? - napisała.

Musimy przyznać, że Doda prezentuje się znakomicie i chyba nigdy nie obędzie się od komentarzy dotyczących jej byłych związków. 

Meghan Markle, książę HarryMeghan Markle i książę Harry zbierają żniwo popularności. Wywiad bardzo im zaszkodził

Doda związki

Doda związana była z wieloma mężczyznami i zawsze były to związki medialne. Pierwszym mężem artystki był bramkarz Radosław Majdan, z którym jednak rozstała się w atmosferze skandalu, sugerując niewierność partnera. Para rozwiodła się w 2008 roku. Rok później weszła w głośną relację z liderem Behemotha - Adamem Darskim. Para tworzyła głośny i bardzo kontrowersyjny związek. W 2011 roku drogi artystów rozeszły się.

Doda nie ukrywała, że rozstanie było dla niej ciosem. Kilka miesięcy po rozpadzie związku związała się z choreografem Błażejem Szychowskim. Oficjalny koniec potwierdziła jednak sama w 2012. Potem przez 3 lata Doda była sama, by w 2015 roku związać się z Emilem Haidarem, biznesmenem, bratem bliźniakiem partnera życiowego Zofii Ślotały. Para zaręczyła się, jednak do ślubu nie doszło. Dziś jest żoną biznesmena Emila Stępnia.

Anna Lewandowska zorganizowała trening dla córek. Laura już samodzielnie wstajeAnna Lewandowska trenuje z córkami w domowej siłowni