Przyjaciółka Moniki Mrozowskiej i była prezenterka Vivy urodziła! "Jest i on". Zdradziła imię dziecka

Justyna Kozłowska przywitała na świecie czwartą pociechę. W marcu na świat przyszedł Ludwik.

Baby boom trwa w polskim show-biznesie w najlepsze. W styczniu czwartą pociechę powitała na świecie gwiazda "Rodziny zastępczej", Monika Mrozowska, a niespełna dwa miesiące później - również - czwartego dziecka doczekała się jej przyjaciółka, Justyna Kozłowska. Celebrytka pochwaliła się pięknym zdjęciem chłopca.

'Rodzina zastępcza' - jak zmienili się aktorzy?Minęło 12 lat od zakończenia emisji "Rodziny zastępczej". Jak zmieniła się obsada?

Przyjaciółka Moniki Mrozowskiej i była prezenterka Vivy urodziła! "Jest i on"

Justyna Kozłowska dała się poznać szerszej publiczności kilka lat temu, kiedy była jedną z głównych twarzy muzycznego kanału Viva. Z czasem jednak usunęła się nieco w cień i karierę telewizyjną zamieniła w internetową. Prowadzi bloga "10 minut spokoju", na którym porusza wiele różnych treści. Jest też aktywna na Instagramie, na którym w sobotę pochwaliła się ze światem radosną nowiną - urodziła drugiego syna!

Jest i on, Ludwik - napisała krótko.

Pod postem nie zabrakło pięknych słów ze strony fanów i znanych koleżanek Justyny. Gratulacje złożyły m.in. Justyna Nagłowska oraz Anna Kalczyńska.

 

Ludwik nie jest najpopularniejszych imieniem, jakie nadawane jest przez gwiazdy swoim pociechom. Postanowiliśmy więc sprawdzić, co ono oznacza. Na stronie księga imion można znaleźć obszerny opis.

Ludwik to nietuzinkowa i nieco ekscentryczna osobowość. Spotkania towarzyskie traktuje jak hobby, nie przebierając w pomysłach prezentacji swej osoby. Lubi życie z rozmachem i posiada bogatą wyobraźnię. Łączy w sobie super analityczny umysł z niespotykaną intuicją oraz klasą. Ma dryg do interesów, ale brak mu wytrwałości. Rekompensuje to umiejętnością dobierania współpracowników, którzy kończą rozpoczęte przez Ludwika dzieło. On sam stanowi kreatywny i przedsiębiorczy mózg całej operacji. Przy czym lepiej go nie krytykować! W miłości stawia na braterskość dusz i zrozumienie. Jest szalonym kochankiem.

Słowo Ludwik wywodzi się z języka starogermańskiego - od imienia Chlodwik (chlod tłum. sławny oraz wik tłum. walka, bitwa. Całość oznacza człowieka wsławionego w walce.