Paulina Sykut-Jeżyna znowu zmieniła fryzurę. Internauci porównują ją do Anety Kręglickiej. "Świetna zmiana"

Paulina Sykut-Jeżyna nie przestaje zmieniać fryzur. Ostatnio udała się do salonu fryzjerskiego razem z córką. Według niektórych przypomina Anetę Kręglicką.

Paulina Sykut-Jeżyna przez lata była wierna swojemu naturalnemu kolorowi włosów, jednak z czasem zdecydowała się na małe szaleństwo i zaczęła go rozjaśnić. Prowadząca program "Taniec z Gwiazdami" już jakiś czas temu pochwaliła się nowym kolorem włosów i subtelnym cięciem. Nie minęło parę miesięcy, a prezenterka znowu poddała się metamorfozie.

Meghan Markle, książę HarryMeghan Markle i książę Harry zbierają żniwo popularności. Wywiad bardzo im zaszkodził

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna świętowała 9. rocznicę ślubu z mężem i córką

ZOBACZ TAKŻE: Paulina Sykut-Jeżyna wróciła na siłownię. "Zła energia spalona". Po takim treningu to nic dziwnego!

Paulina Sykut-Jeżyna ma nową fryzurę

Paulina Sykut-Jeżyna długo unikała większych eksperymentów z wizerunkiem. Co prawda metamorfozy na jej głowie są dość subtelne, ale nie sposób ich nie zauważyć. Na najnowszym selfie opublikowanym na Instagramie, gwiazda Polsatu pochwaliła się nowym, jeszcze jaśniejszym odcieniem włosów. Co więcej, do salonu fryzjerskiego udała się razem z córką. 

Dzisiaj fotel fryzjerski dzieliłam z Różą i papugą Klarą. Początkowo, było bardzo wesoło, potem... sennie - napisała pod zdjęciem.
 

Prezenterka nie tylko postawiła na fale, ale też zdecydowała się na znacznie jaśniejszy odcień blondu. Na zachwyty obserwatorów nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się wiele miłych słów i komplementów. Ich zdaniem Paulinie bardzo pasuje nowy kolor.

Śliczna fryzura.
Pięknie wyglądasz.
Pomyślałam, że na zdjęciu jest pani Aneta Kręglicka. Świetna zmiana - komentują fani.

Też widzicie podobieństwo do Anety Kręglickiej?

ZOBACZ TAKŻE: Sykut jako dziecko miała krótkie włosy "na kujonkę", a Chodakowska długie do pasa. Takie fryzury gwiazdy nosiły w dzieciństwie

Więcej o: