Bliźniaki Jennifer Lopez wpadły w rozpacz. Tuli je Marc Anthony. "Kiedy dzieci są smutne, ale mama i tata wciąż są razem z nimi"

Jennifer Lopez rozstała się ze swoim narzeczonym Alexem Rodriguezem. Kiedy informacja przebiła się do tabloidów, gwiazda wrzuciła na swój Instagram zdjęcie płaczącej córki, okraszone pocieszającym opisem.

Wczoraj wieczorem kolorową prasę obeszła informacja o rozstaniu Jennifer Lopez z narzeczonym Alexem Rodriguezem. Kiedy brukowce spekulują na temat rozstania gwiazdy, zainteresowana wrzuciła na swój Instagram screenshot z wideo rozmowy ze swoją córką i byłym mężem.

Zobacz wideo Jennifer Lopez pokazała, jak wyglądało jej przyjęcie zaręczynowe

Jennifer Lopez pociesza swoje smutne dzieci na Instagramie

Na zdjęciu widzimy byłego męża artystki, Marca Anthony'ego, który zdaje się pocieszać smutną córkę Emmę. Zdjęcie zostało podpisane:

Kiedy dzieci są smutne, ale mama i tata wciąż są razem z nimi #coconuts.
Kocham was! Jestem z was bardzo dumna.

Choć Rodriguez nie jest biologicznym ojcem dzieci Lopez, to wszyscy, łącznie z dziećmi futbolisty, była ze sobą bardzo blisko. Rodriguez zapytany w jednym z wywiadów o wychowywanie dzieci w niestandardowym modelu powiedział:

Powiedziałem swoim córkom: Teraz nie macie jednego domu, a dwa. Nie macie dwoje rodziców; macie ich czwórkę. I dobrze dla was - im więcej, tym lepiej.

Mimo triumfów w karierze zawodowej, Lopez ewidentnie nie ma szczęścia w miłości. Wokalistka ma za sobą trzy małżeństwa i kilka związków, które nie przetrwały próby czasu. Jednak jak sama przyznaje, uważa się za "nieśmiertelną optymistkę" w temacie miłości. Po rozstaniu z Marciem Anthonym w 2011 roku udzieliła wywiadu dla "Vanity Fair", w którym przyznała: 

Czasem (jakaś relacja - przyp. red.) się po prostu nie udaje i jest to smutne. Ale zawsze pozostanę nieśmiertelną optymistką odnośnie miłości. Wierzę w miłość. 

Para od dwóch lat zapowiadała ślub, a plany te konsekwentnie krzyżowała pandemia. Niestety, odciąganie ceremonii w czasie miało nie posłużyć dobrze zakochanym. Myślicie, że Lopez uda się jeszcze kiedyś stworzyć trwały związek?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.