Grafik majstrował przy okładce Lary Gessler? "Photoshopa nie żałowali". Córka Magdy Gessler szybko odpowiedziała

Pięć miesięcy temu Lara Gessler przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Od tego czasu córka słynnej restauratorki wraca do formy. Teraz pojawiła się na okładce "Women's Health", na której pokazała świetną figurę. Część fanów uważa, że przy zdjęciu majstrował jednak grafik.

Pod koniec października 2020 roku Lara Gessler została szczęśliwą mamą małej Neny. Młoda restauratorka w ostatnim czasie wraca do formy sprzed ciąży. Teraz zarówno ona, jak i Magda Gessler, pochwaliły się na Instagramie jej zdjęciem na okładce magazynu. Pod postem pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy, ale nie zabrakło krytyki.

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka”

Blanka Lipińska i Baron znów razem?Fani dopatrzyli się w mieszkaniu Lipińskiej gitary Barona. Wrócili do siebie?

Lara Gessler na okładce "Woman's Health"

Nie da się ukryć, że na nowej okładce „Women’s Health” Lara Gessler wygląda doskonale. Część fanów cukierniczki doceniła jej świetną formę i nie szczędziła komplementów, porównując ją nawet do Baby z „Dirty Dancing”.  Wśród komentarzy pojawiły się jednak również głosy krytyki. Niektórzy twierdzą, że Lara wcale nie wygląda tak, jak na zdjęciu.

Pierwsze skojarzenie? Baby z "Dirty Dancing".
Jaka piękna. Jedna z najlepszych okładek. Czuć świeżość i naturalne ciepło – piszą fani.
 

Lara Gessler odpowiada na zarzuty fanów.

Nową okładkę Lary udostępniła na swoim instagramowym koncie także Magda Gessler. W komentarzach pod postem sławnej restauratorki niektórzy fani byli bezlitośni.

Przecież ona tak nie wygląda.
Photoshopa nie żałowali – stwierdził jeden z fanów.

To najwyraźniej poruszyło Larę Gessler, która postanowiła zareagować na krytyczną uwagę internauty i uciąć spekulacje na temat retuszu zdjęcia. 

Margaret na wakacjach w MeksykuMargaret w gorącym Meksyku. Pije piwko i odpoczywa w ramionach ukochanego

A zdziwiłbyś się, niemiły człowieku – odpowiedziała elegancko Lara.

A Wam jak się podoba nowa okładka Lary Gessler? Przypomnijmy, że młoda restauratorka zachwycała formą już trzy miesiące po porodzie. Wówczas udostępniła odważne zdjęcie w stroju kąpielowym.

 
Więcej o: