Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadziła Telekamer. Oburzona odpowiada. "Mam dość robienia ze mnie głupiej, bezczelnej i zachłannej gwiazdeczki"

Barbara Kurdej-Szatan jest oburzona insynuacjami, że wraz z mężem nie poprowadziła gali Telekamery 2021 ze względu na pieniądze. W rozmowie z Plotkiem rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan mieli poprowadzić galę plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia 2021. Ostatecznie gospodarzami zostali Katarzyna Zielińska oraz Kacper Kuszewski. W czwartek portal Pomponik upatrywał przyczyny takiego stanu rzeczy w kwestiach finansowych. Gwiazda ucina spekulacje na ten temat.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska wspomina swoje kreacje z Telekamer

Barbara Kurdej-Szatan: Mam dość robienia ze mnie zachłannej gwiazdeczki

Pomponik, powołując się na osobę z produkcji Telekamer 2021, podał, że początkowo Barbara Kurdej-Szatan "bez mrugnięcia okiem" zgodziła się poprowadzić galę u boku męża. Dopiero później para miała zażądać dużo większej kwoty, niż ustalono na początku, w związku z czym organizatorzy im podziękowali. Aktorka miała być ponoć zaskoczona faktem, że została wyceniona na tak niskie kwoty. 

W rozmowie z Plotkiem dementuje te informacje. 

To kompletna bzdura. Mam dość domniemywania i robienia ze mnie głupiej, bezczelnej i zachłannej gwiazdeczki. Nie mogliśmy prowadzić [gali - red.] z powodów prywatnych, zdrowotnych - mówi nam Barbara Kurdej-Szatan.

Popularna aktorka przyznała też, że bardzo jej zależało, aby poprowadzić galę, a decyzja o rezygnacji zapadła na tydzień przed rozdaniem nagród.

Na wszystkie warunki zgodziliśmy się przeszczęśliwi i bardzo chciałam prowadzić Telekamery. Niestety, na tydzień przed musieliśmy zrezygnować. Cieszę się, że przypadło to Kasi i Kacprowi - dodała Kurdej-Szatan.

Telekamery 2021. Kto zwyciężył?

Przypomnijmy, że w tym roku Telekamery Tele Tygodnia trafiły do najbardziej lubianych aktorów, seriali i osobowości telewizyjnych już po raz 24.

Nagrodzono m.in. seriale „BrzydUla”, „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, Piotra Kraśkę, Przemka Kossakowskiego, Małgorzatę Sochę, Macieja Stuhra, Bartka Jędrzejaka, Jerzego Mielewskiego, Cleo, a także program rozrywkowy „Nasz nowy dom”. Magazyn „Netfilm” przyznał swoją nagrodę serialowi „Wataha 3”.