Khloe Kardashian majstruje przy zdjęciach. Internauci zdezorientowani. "To ciało Kendall z głową Khloe?". Przesadziła

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia Khloe Kardashian, na których fani nie rozpoznają celebrytki. Twierdzą, że jej twarz i ciało zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Khloe Kardashian swoją popularność w mediach społecznościowych wykorzystuje m.in. do promowania własnej marki odzieżowej Good American. Jest nie tylko właścicielką firmy, ale i sama bierze udział w sesjach jako modelka. Ostatnio promowała nowe projekty dżinsów wzorując się na tych z lat 90.

Izabella Łukomska-PyżalskaIzabella Łukomska-Pyżalska pochwaliła się nową fryzurą. Odświeżony kolor i fale

Zobacz wideo Khloe Kardashian pochwaliła się uroczymi zabawami swojej córeczki

Zdjęcia Khloe Kardashian. Fani: za dużo poprawek

Na jednym ze zdjęć gwiazda prezentuje spodnie, pozując topless. Fani zwrócili uwagę na nienaturalnie długie nogi celebrytki oraz poprawki graficzne.

Jak pierwszy raz zobaczyłem to zdjęcie na ekranie, myślałem, że jest na nim czarnoskóra osoba.
Poważnie? Czy nie możesz pokazać swojego własnego odcienia skóry? Dlaczego czujesz potrzebę zmiany koloru skóry i robienia z siebie kogoś, kim nie jesteś?
Pewnie to ciało Kendall z głową Khloe?

Zarzuty fanów nie odnoszą się tylko do jednego zdjęcia. Na wielu innych jej twarz oraz ciało zmieniają się w zależności od użycia filtra czy Photoshopa. Często jest mylona ze swoimi siostrami, szczególnie z Kendall Jenner.

Za każdym razem, kiedy wchodzę na Instagram Khloe, wygląda inaczej.
Jakim cudem Khloe Kardashian wygląda jednocześnie jak czarnoskóra latynoska i arabka? Jestem zdezorientowany – piszą fani na Instagramie.

Co na to sama zainteresowana?

 

Małgorzata KożuchowskaKożuchowska wspomina swoje kreacje z Telekamer. Jedną z nich szyła jej mama

Khloe Kardashian: to specjalny aparat

Khloe Kardashian odniosła się do zarzutów fanów. Gwiazda twierdzi, że nie wyszczuplała swojego ciała dzięki programom graficznym, a efekt niesamowicie długich nóg jest spowodowanym specjalnymi zabiegami technicznymi.

Kilka z tych zdjęć zrobiliśmy obiektywem aparatu, który tworzy efekt rozciągania. Im bliżej aparatu znajduje się obiekt, tym bardziej się wydłuża. Nie, to nie jest błąd w Photoshopie.

Faktem jest jednak, że Khloe Kardashian inaczej wygląda na zdjęciach, a inaczej na nagraniach przed kamerą. O poprawkach graficznych jej zdjęć pisaliśmy też tutaj: Pamiętacie to zdjęcie Khloe Kardashian? Do sieci trafiło oryginalne nagranie z tej sesji. Różnica jest uderzająca.

Wygląda na to, że to nie ostatnia wpadka Khloe z Photoshopem.