Pierwsze wyjście księżnej Kate i księcia Williama po wywiadzie Meghan i Harry'ego. Grobowe miny na spotkaniu z dziećmi

Księżna Kate i książę William wybrali się z wizytą do lokalnej szkoły. Po ich minach i zachowaniu wyraźnie widać, jak bardzo wpłynął na nich wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey rozpoczął publiczną debatę o działaniach brytyjskiej monarchii. Bajkowy i poukładany świat rodziny królewskiej okazał się być o wiele bardziej mroczny, niż ktokolwiek śmiałby przypuszczać. Para, która odeszła z dworu, opowiedziała między innymi o panującym rasizmie oraz o braku pomocy dla Meghan, która zmagała się w samotności z myślami samobójczymi. To z pewnością był ogromny cios dla pozostałych członków monarchii. Widać to doskonale na najnowszych zdjęciach.

Zobacz wideo Księżna Kate zawsze wygląda świetnie

Pierwsze wyjście księżnej Kate i księcia Williama. Spójrzcie na te grobowe miny. Nie pomogło nawet spotkanie z dziećmi

Księżna Kate i książę William wybrali się w odwiedziny do lokalnej szkoły. Mogłoby się wydawać, że spotkanie z dziećmi będzie radosne i poprawi im nieco humory, jednak tak się nie stało. Pierwsze zdjęcia pary zostały zrobione jeszcze, jak byli w samochodzie. Oboje są wpatrzeni w okna i nawet nie spoglądali na siebie nawzajem. Już w tym momencie można zauważyć, że nie tryskają radością.

Księżna Kate, książę WilliamKsiężna Kate, książę William EN

Książę Harry w wywiadzie wspomniał, że głównym zadaniem członków rodziny królewskiej jest uśmiechanie się. Nieważne, czy miało się ciężki dzień lub jest się zmęczonym. Na umówione spotkanie i tak należy przybyć z wielkim uśmiechem na twarzy. Ostatnie dni dla Kate i Williama były wyjątkowo trudne. Patrząc na to, jakie miny mieli przez całe spotkanie w towarzystwie dzieciaków, widać, że jeszcze się nie otrząsnęli. Zdjęcia z tego spotkania obejrzycie w naszej galerii.

Reporterzy nie mogli przepuścić takiej okazji. Otoczyli więc księcia Harry'ego i poprosili o komentarz nawiązujący do wywiadu. Odpowiedział krótko i na temat.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.