Izabella Łukomska-Pyżalska pochwaliła się nową fryzurą. "Ulubiony blond balejaż". Ma też fale

Izabella Łukomska-Pyżalska zamieściła zdjęcia prosto od fryzjera. Zafundowała sobie fale i nowy kolor na głowie.

Była modelka Izabella Łukomska-Pyżalska podzieliła się zdjęciami w nowej fryzurze. Pochwaliła się włosami pełnymi objętości, które zostały delikatnie pofalowane na całej długości. Odświeżony też został kolor. Od wielu lat Izabella jest wierna blondowi. Bizneswoman chwali efekt:

Ulubiony blond balejaż.

Obserwatorzy na Instagramie również pozytywnie oceniają zmianę na głowie.

Jest Pani bardzo piękna
Super, pięknie

Izabella Łukomska-Pyżalska do fryzjera wybrała się w wyrazistej, czerwono-niebieskiej marynarce w kratę. To również nie uszło uwadze fanów, którzy pochwalili stylizację.

Izabella Łukomska-Pyżalska – fitmama

Izabella Łukomska-Pyżalska jest mamą sześciorga dzieci. Mimo to może się pochwalić idealną figurą. Słynie z bardzo szczupłej i wyćwiczonej sylwetki. Fani nie mogą wyjść z podziwu, jak udaje jej się zachować tak umięśniony brzuch.

 

Izabella Łukomska-Pyżalska – czy córka pójdzie w jej ślady?

Niedawno jej najstarsza córka wzięła udział w nagraniach do filmu. Czy pójdzie w ślady mamy i spróbuje swoich sił w show-biznesie? Choć Izabella już nie udziela się w modelingu, wciąż jest rozpoznawalna na publicznych imprezach. Zasłynęła także jako „najbardziej znana pani prezes w polskim futbolu”. Media interesowały się nią, ponieważ przez siedem lat była prezesem klubu piłkarskiego Warta Poznań. Jest też jedną z najbogatszych Polek. Prowadziła firmę deweloperską, a obecnie ma udziały w kilku przedsiębiorstwach z branży budowlanej.

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.