Małgorzata Socha pokazała, jak wyglądał jej "bankiet" po Telekamerach. Było wyjątkowo skromnie

Małgorzata Socha, która odebrała Telekamerę dla najlepszej aktorki, podzieliła się z fanami tym, jak wyglądała jej impreza po gali. "Mój prywatny bankiet" - podsumowała.

Małgorzata Socha w tym roku święciła triumfy na gali Telekamer. Nie tylko otrzymała statuetkę dla najlepszej aktorki, lecz także zachwyciła stylizacją. Pojawiła się cała na różowo, w bardzo kobiecym garniturze. Całości dopełniała lekka, elegancka bluzka z wiązaniem przy szyi.

Księżna Kate, Meghan Markle Księżna Kate traci sympatię. Kogo jeszcze nie lubią Brytyjczycy?

Zobacz wideo Małgorzata Socha: Był taki moment, że zastanawiałam się nad zmianą zawodu

Małgorzata Socha: Mój prywatny bankiet

W tym roku po rozdaniu nagród nie odbył się oficjalny bankiet na cześć zwycięzców. Zamiast wykwintnych potraw i zabawy z muzyką na żywo był... samotny wieczór. Małgorzata Socha zamieściła zdjęcie, na którym siedzi w kuchni ze swoją statuetką. Na blacie ma pojemnik z mięsem i kubek kompotu. Z szerokim uśmiechem dodaje zapisek:

Mój prywatny bankiet

Małgorzata Socha podczas 'bankietu'Małgorzata Socha podczas 'bankietu' instagram.com/malgosia_socha

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska Roznerski ze Złotą Telekamerą. Podziękował swojej ukochanej i wyznał jej miłość

 

Na gali rozdania Telekamer z twarzy Małgorzaty Sochy nie schodził uśmiech. Chętnie pozowała z kolegami i koleżankami po fachu, oczywiście w towarzystwie statuetki. Na Instagramie zamieściła obszerne podziękowania oraz gratulacje dla pozostałych laureatów nagrody. Nie szczędziła ciepłych słów dla swojej rodziny.

Bycie mamą trójki dzieci i aktorką często bywa trudne. I choć czasem z nieukrywaną radością urywam się z domowych pieleszy, to jeszcze szczęśliwsza jestem, gdy wracam do moich trzech ananasów. Kochanie, dziękuję Ci, że jesteś, że mnie wspierasz i że dzięki Tobie to wszystko się spina - napisała aktorka.

Małgorzata Socha cieszy się niesłabnącą sympatią widzów. Obecnie możemy ją oglądać w aż czterech telewizyjnych produkcjach. W "Brzyduli 2" gra Violettę Kubasińską, w "Przyjaciółkach" wciela się w rolę Ingi, od wielu lat w "Na Wspólnej" można ją oglądać jako Zuzę, a niedawno dołączyła do ekipy serialu "Stulecie winnych".

Więcej o: