Sylwia Przybysz urodziła! Jan Dąbrowski pokazał zdjęcie z porodówki. "Mamy to"

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski przywitali na świecie swoje drugie dziecko. Dziewczynka urodziła się w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Pola, pierwsza córeczka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego, przyszła na świat na początku stycznia 2020 roku i od razu stała się oczkiem w głowie młodych rodziców. Dziesięć miesięcy później influencerzy jeszcze bardziej zaskoczyli swoich fanów, ogłaszając, że spodziewają się kolejnej pociechy. Para od dawna podkreśla, że mimo młodego wieku pragnie założyć dużą rodzinę, co właśnie staje się faktem.

Zobacz wideo Baby shower było piękne

Sylwia Przybysz urodziła! Jan Dąbrowski pokazał zdjęcie z porodówki. "Mamy to"

Sylwia Przybysz urodziła drugą córeczkę. Płeć dziecka nie jest dla fanów pary niespodzianką, ponieważ Sylwia i Janek powiadomili ich o tym dużo wcześniej i to w bardzo nietypowy sposób. W sieci zamieścili nagranie, w którym testowali babeczki, a różowe nadzienie oznaczało, że w ich rodzinie pojawi się kolejna mała dziewczynka.

Teraz o narodzinach drugiej córki poinformował dumny tata na Instagramie. Siostra Poli urodziła się w nocy z niedzieli na poniedziałek.

01:23 MAMY TO. 22.03.2021 - napisał krótko.

Jan DąbrowskiJan Dąbrowski instagram/jdabrowsky

Póki co, para jeszcze nie zdradziła imienia dziewczynki, ale na pewno zrobi to w najbliższym czasie.

Przypomnijmy, że para zdecydowała się założyć rodzinę w dość młodym wieku. Gdy Sylwia Przybysz zaszła w pierwszą ciążę miała 21 lat, a Janek 23. W rozmowie z Baby by Ann para przyznała, że początki rodzicielstwa okazały się dla nich trudne, a dziadkowie spodziewali się kryzysu w ich związku. Tymczasem gorsze dni tylko ich do siebie zbliżyły. Mamy nadzieję, że dzięki zdobytym doświadczeniom wychowywanie drugiego dziecka przyniesie im równie dużo radości. Gratulujemy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.