Meghan Markle rozmawiała o wywiadzie z przyjaciółmi. "Rodzina królewska powinna poczuć ulgę, że nie wdała się w szczegóły"

Znajomi Meghan Markle w rozmowie z Daily Mail opowiedzieli o jej reakcji po emisji głośnego wywiadu u Oprah. Zdradziła, że była to najlepsza decyzja w jej życiu.

Nie maleją emocje związane z głośnym wywiadem księcia Harry'ego i Meghan Markle. Para w rozmowie z Oprah Winfrey mocno uderzyła w rodzinę królewską. Wspominano o myślach samobójczych Meghan, rasizmie wobec Archiego, a także braku pomocy. Rodzina królewska we wtorek wydała specjalne oświadczenie, którym podzieliła się z mediami. Jej członkowie są "zasmuceni" informacją, że ostatnie lata były dla Meghan i Harry'ego bardzo trudne. Jak się okazuje, Meghan jest bardzo zadowolona z wywiadu. Jej znajomi donoszą, że rodzina królewska powinna się cieszyć, że nie wymieniła konkretnych osób w sprawie rasizmu.

Meghan Markle, królowa Elżbieta IIEksperci rozłożyli na czynniki pierwsze oświadczenie królowej. Są bezlitośni

Meghan Markle nie żałuje wywiadu u Oprah

Osoba z bliskiego otoczenia Meghan Markle w rozmowie z Daily Mail przyznała, że ta uważa wywiad za jedną z lepszych decyzji w jej życiu.

Powiedziała, że absolutnie nie żałuje tego, co zostało powiedziane podczas wywiadu. Dodała, że rozmowa z Oprah była dla niej oczyszczeniem, którego potrzebowała. Mówiła, że to najlepsza decyzja, którą kiedykolwiek podjęła, poza ślubem z Harrym.

Księżna KateKsiężna Kate przekazała Meghan Markle sekretną wiadomość przy pomocy kolczyków

Jakby tego było mało, Meghan uważa, że rodzina królewska powinna się cieszyć, że tak łagodnie ich potraktowała.

Mówiła, że powinni poczuć ulgę, że nie wymieniła nazwisk i nie wdała się w szczegóły tego, co działo się za zamkniętymi drzwiami. Wspominała, że trzyma się swojej prawdy. Długo na to czekała i nie może czuć się bardziej zadowolona z efektu.

Wywiad u Oprah wywołał wielką medialną burzę na całym świecie, jednak sama zainteresowana ze względu na swój błogosławiony stan, nie planuje śledzić negatywnych komentarzy, jakie pojawiają się w mediach. Znajomi Meghan dodają, że ta jest otwarta na rozmowy z członkami rodziny królewskiej.

Myślicie, że "royalsi" zechcą z nią prowadzić jeszcze rozmowy?

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm