Córka Waldemara Goszcza urodziła! Wiktoria zrelacjonowała na Instagramie spacer z dzieckiem po parku. Wybrała skromny wózek

Wiktoria Goszcz, córka tragicznie zmarłego w 2003 roku w wypadku samochodowym Waldemara Goszcza, urodziła dziecko! Pochwaliła się tym faktem w sieci.

Waldemar Goszcz miał dwadzieścia trzy lata, kiedy na świat przyszła jego córka - czyli dokładnie tyle, ile aktualnie ma Wiktoria Goszcz, która na przełomie lutego i marca została mamą. Córka aktora już wcześniej informowała internautów o swoim stanie błogosławionym, wrzucając do sieci zdjęcia z zaokrąglonym brzuchem. Zrelacjonowała wówczas na Instagramie zorganizowane na cześć malucha baby shower, a także zdradziła płeć wyczekiwanej pociechy. Teraz już może na co dzień cieszyć się obecnością syna.

Wiktoria Goszcz, Waldemar GoszczCórka Waldemara Goszcza, który zginął 17 lat temu, jest w ciąży i ujawniła płeć dziecka

Córka Waldemara Goszcza urodziła

Córka aktora poinformowała o planowanych narodzinach dziecka w piątym miesiącu ciąży.

Dzisiaj razem z Adasiem postanowiliśmy podzielić się z Wami odrobiną naszego szczęścia. Nasze szczęście ma już 19 tygodni i jest wielkości mango. Całujemy, Wiki i Adaś.

Jakiś czas później zaspokoiła ciekawość internautów i zdradziła, że spodziewa się chłopca, a na organizowanym przez koleżanki baby shower nie zabrakło niebieskich balonów. 

Wszystko wskazuje na to, że wyczekiwany przez młodych rodziców maluch już pojawił się na świecie. Wiktoria opublikowała na Story relację ze spaceru po warszawskim Ogrodzie Krasińskich. Na tle oczka wodnego i zieleni widać dziecięcy, dość skromny granatowo-szary wózek. 

Wiktoria Goszcz z dzieckiemWiktoria Goszcz z dzieckiem Instagram/ @goszczi

Klaudia HalejcioHalejcio pozuje w ciąży w stroju kąpielowym. Opis uraził fanów: "Hipopotam"?!

Ciążą córki już jakiś czas temu chwaliła się Monika Goszcz-Kłos, żona zmarłego aktora. Na Instagramie pisała: 

Najpiękniejsza przyszła mama na świecie. Kocham Was i nie mogę się doczekać, kiedy zostanę najszczęśliwszą babcią na świecie. 

Internauci w komentarzach pod zdjęciami ciężarnej Wiktorii stwierdzili, że Waldemar Goszcz z pewnością byłby dobrym i dumnym dziadkiem. 

Świeżo upieczonej mamie gratulujemy pociechy i nowej roli w życiu!

Zobacz wideo Halejcio prezentuje ciążowe krągłości w kostiumie kąpielowym!
Więcej o: