Dziś Telekamery. Tak gwiazdy nie powinny się na nie ubierać. Wpadki zaliczyły nawet Kożuchowska i Socha! Modowe koszmarki

Już dziś 24. gala rozdania Telekamer Tele Tygodnia. Wieczorem zobaczymy, jak celebryci wystroili się na salony, a teraz pokazujemy, jak nie powinni się ubierać. Oto największe modowe wpadki.

Tegoroczne Telekamery Tele Tygodnia odbędą się bez udziału mediów. Nie zabraknie jednak ścianki, pojedynczych fotoreporterów i gwiazd. Galę poprowadzą Katarzyna Zielińska oraz Kacper Kuszewski. Jak będą się prezentować? To się okaże. Wiemy z kolei, jak na imprezie w poprzednich latach wyglądała aktorka. Kilka poważnych wpadek ma już na swoim koncie.

Zobacz wideo Telekamery 2019. Tomasz Wolny z partnerką

Stylizacje gwiazd z Telekamer. Wpadki zaliczyły nawet Kożuchowska i Socha 

Tegoroczna gospodyni imprezy przeszła wiele metamorfoz i uwielbiała się bawić modą, ale chyba niepotrzebnie. Jej ściankowe stylizacje sprzed lat przyprawiają o zawroty głowy. Lubimy Kasię, ale trzeba przyznać, że kiedyś wiało kiczem. Aktorka nie obroniła nawet czarnej sukienki - zamiast podkreślić szczupłą talię gwiazdy, kreacja poszerzyła ją. O fryzurze nie wspomnimy. Na szczęście podczas gali w 2020 Zielińska wyglądała w białej sukni zjawiskowo.

Katarzyna ZielińskaKatarzyna Zielińska KAPiF

O modowym koszmarku można mówić także w przypadku aktualnej ikony mody - Małgorzacie Kożuchowskiej. Aktorka musiała poświęcić wiele czasu, by znaleźć odpowiedniego stylistę. Cóż, było warto. Z pewnością teraz nikt nie doradziłby jej przyjścia na salony w koczku na głowie lub chuście.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska East News

Jesteśmy w stanie zrozumieć, że kilkanaście lat temu moda rządziła się innymi prawami, ale nie rozumiemy, jak na galową imprezę Anna Mucha mogła wpaść w t-shircie, dżinsach i... trampkach. Jej obecność na Telekamerach w 2006 w Teatrze Wielkim wyglądała jak przypadek. Pech chciał, że z ekipą "M jak miłość" weszła na scenę...

Kacper Kuszewski, Anna MuchaKacper Kuszewski, Anna Mucha KAPiF

O niektórych swoich stylizacjach chciałyby także z pewnością zapomnieć Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Socha. Obie panie uznawane są dzisiaj za jedne z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Kiedyś mogły znaleźć się na końcu takiej listy.

Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata SochaAgnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Socha KAPiF, East News

Ewa Farna też kilka razy brylowała na czerwonym dywanie podczas Telekamer Tele Tygodnia. Pierwsze zdjęcie przedstawia stylizację wokalistki z imprezy z 2015 roku, za co chcielibyśmy ją pochwalić. Wyglądała znakomicie - tutaj zgadzało się absolutnie wszystko! O pomstę do nieba wołają natomiast jej kreacje z - kolejno - 2013 i 2010 roku. Z materiału tych sukienek korzystniej byłoby uszyć polską flagę.

Ewa FarnaEwa Farna KAPiF

Dominika Gawęda, która karierę rozpoczynała w 2005 roku, chyba nie sądziła, że koszmarnymi stylizacjami będzie mogła wyznaczać trendy samej Lady Gadze. Cóż, ona kilka lat później robiła to z większym smakiem.

Dominika GawędaDominika Gawęda KAPiF

Na koniec dorzucimy jednak kilka stylizacji, które naszym zdaniem zasługują na "standing ovation". Te kreacje gwiazdy mogłyby wyciągnąć z szafy nawet dziś i nie miałyby się czego wstydzić.

Marta Żmuda TrzebiatowskaMarta Żmuda Trzebiatowska ONS

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska KAPiF

Małgorzata ForemniakMałgorzata Foremniak East News

Grażyna TorbickaGrażyna Torbicka KAPiFMożna? Można!

Więcej o: