Pałac Buckingham po raz pierwszy skomentował wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. "Jesteśmy zasmuceni"

Pałac Buckingham w imieniu królowej Elżbiety II po raz pierwszy skomentował głośny wywiad księcia Harry'ego i Meghan Markle. Odniesiono się do sprawy rasizmu.

Rodzina królewska po raz pierwszy postanowiła skomentować wywiad księcia Harry'ego i Meghan Markle, którego udzielili Oprah Winfrey.

Rodzina królewska komentuje wywiad księcia Harry'ego i Meghan Markle

Rodzina królewska wydała specjalne oświadczenie, którym podzieliła się z mediami. Jej członkowie są "zasmuceni" informacją, że ostatnie lata były dla Meghan i Harry'ego bardzo trudne. 

W oświadczeniu poruszono również jeden z głośniejszych wątków wywiadu, czyli ten dotyczący oskarżeń o rasizm na brytyjskim dworze. Zaznaczono, że "choć niektóre wspomnienia dotyczące przebiegu wypadków mogą się różnić", to sprawa traktowana jest bardzo poważnie. Pod koniec dodano, że książę Harry, Meghan Markle oraz ich syn Archie zawsze będą ukochanymi członkami rodziny.

Poniżej tłumaczenie całego oświadczenia:

Cała rodzina jest zasmucona informacją, jak trudne były ostatnie lata dla Harry’ego i Meghan.
Poruszane kwestie, szczególnie kwestia rasy, są niepokojące. Chociaż niektóre wspomnienia dotyczące przebiegu wypadków mogą się różnić, sprawa traktowana jest bardzo poważnie i będzie załatwiana prywatnie.
Harry, Meghan i Archie zawsze będą kochanymi członkami rodziny.

Przypomnijmy, że w nocy z niedzieli na poniedziałek na antenie telewizji CBS ukazała się dwugodzinna rozmowa Oprah Winfrey z księciem Harrym i Meghan Markle. Podczas wywiadu para nie żałowała gorzkich słów pod adresem rodziny królewskiej.

Meghan Markle wspominała o myślach samobójczych. Jak wynika z jej relacji, pod wpływem nawałnicy nieprzychylnych artykułów w brytyjskiej prasie i atmosfery panującej wokół jej osoby, po prostu "nie chciała dłużej żyć". Równie głośnym wątkiem był ten dotyczący rasizmu. Ponoć jeden z członków rodziny królewskiej pytał nawet księcia Harry'ego, jak ciemną skórę może mieć ich dziecko

ZOBACZ TEŻ: Pierwszy ślub Meghan Markle też był bajkowy. Później odesłała obrączki pocztą. Były mąż nie chce nawet o niej słyszeć

<<Reklama>> Ebook "Bitwa braci" o rozpadzie rodziny Windsorów dostępny jest w Publio.pl >>

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.