Książę Karol opuścił pałac pierwszy raz od emisji wywiadu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Jego zachowanie było do przewidzenia

Choć czarne chmury po raz kolejny zawisły nad głową księcia Karola, on wydaje się nie przejmować opiniami i spełnia swoje obowiązki następcy brytyjskiego tronu. We wtorek gościł w siedzibie Krajowej Służby Zdrowia.

Książę Karol nie ma powodów do radości - jego ojciec walczy w szpitalu o życie, a młodszy syn opowiada o jego nietaktownych zachowania sprzed lat i pogarszających się między nimi relacjach. Mimo to kontynuuje książęcą posługę i we wtorek odwiedził siedzibę Krajowej Służby Zdrowia. Wyraz twarzy nie wskazuje na zbyt wiele, ale to chyba tylko dobra mina do złej gry.

Zobacz wideo Wpadki na królewskich ślubach Windsorów

Książę Karol opuścił pałac pierwszy raz od emisji wywiadu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Udawał, że nic się nie wydarzyło

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego wstrząsnął światem. Sussexowie opowiedzieli o brutalnym życiu za murami pałacu. Oberwało się kilku członkom rodziny królewskiej, ale nie samej monarchini. Wnuk królowej Elżbiety II wiele do zarzucenia ma swojemu ojcu, który swego czasu nie chciał z nim rozmawiać.

Książę Harry, książę KarolHarry przed emisją wywiadu wysłał do ojca maila. Książę Karol wstrząśnięty

I choć mieszkańcy dworu mają się z czego tłumaczyć, milczą. "The Times" podaje nawet, że królowa odbyła rozmowę ze swoim synem oraz księciem Williamem i podjęła decyzję, by wstrzymać się z publikacją jakiegokolwiek oświadczenia. Mimo to monarchowie nie mają zamiaru ukrywać się w historycznej posiadłości. Elegancki książę Karol odwiedził we wtorek siedzibę Krajowej Służby Zdrowia, gdzie rozmawiał z pracownikami o aktualnej sytuacji pandemicznej w Zjednoczonym Królestwie. Przyszły król wyglądał naprawdę dobrze, a spod maski wydobywał się (chyba) delikatny uśmiech.

Książę KarolKsiążę Karol FORUM

Wszyscy liczą, że pałac na dniach zabierze głos w kontrowersyjnych sprawach. Najbardziej media zainteresowane są tematem rasizmu wśród członków rodziny królewskiej - przypomnijmy, książę Harry wyznał w rozmowie z Oprah Winfrey, że ktoś z bliskich mu osób wypytywał o kolor skóry nienarodzonego jeszcze Archiego.

Królowa Elżbieta II, Meghan MarkleMyśli samobójcze Meghan, rasizm w rodzinie. Najważniejsze tematy z wywaidu u Oprah

Więcej o: