Ojciec Meghan Markle odnosi się do jej wywiadu: Kiedy zdecydują się ze mną porozmawiać, ja przestanę rozmawiać z mediami

Thomas Markle, ojciec Meghan, zdecydował się skomentować głośny wywiad córki. Zrobił to w porannym programie "Good Morning Britain". Mamy wrażenie, że jego słowa bardzo sobie przeczą.

Na wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego z Oprah Winfrey czekali obserwatorzy pary na całym świecie. Rozmowa trwała niemal dwie godziny i na jaw wyszły szokujące fakty na temat rodziny królewskiej. Małżonkowie zarzucili jej między innymi rasizm, a była aktorka wyznała, że miała myśli samobójcze. Nie zabrakło także słów na temat jej ojca, Thomasa Markle, który sprawił córce ogromną przykrość. Prowadzący porannego programu "Good Morning Britain" poprosili go o komentarz. Czy ich relacja zakończyła się już na zawsze?

królowa z rodziną, Meghan Markle, książę Harry"Pożar" w pałacu. Królowa wstrzymuje wydanie oświadczenia, Karol i William wstrząśnięci

Zobacz wideo Skrót wywiadu Meghan i Harry'ego z Oprah

Ojciec Meghan Markle przeprasza córkę po wywiadzie z Oprah. "Chciałbym zobaczyć wnuka". Mimo to myśli o kolejnej historii dla prasy

Meghan Markle w wywiadzie z Oprah Winfrey przypomniała sobie rozmowę, którą kilka lat temu odbyła z ojcem. Ten zaprzeczył wtedy, że kontaktował się z prasą i sprzedawał im informacje na temat córki. To okazało się to jednak nieprawdą i od 2018 roku nie mają ze sobą kontaktu. W rozmowie z Piersem Morganem i Susannie Reid przeprosił za to, co zrobił przed laty.

Zaprzeczyłem. Żałuję, że nigdy nie zrobiłem wszystkiego. Przeprosiłem za to, co się wydarzyło co najmniej 100 razy. Podsumowując, nigdy nie otrzymałem odpowiedzi od Meghan i Harry'ego w żadnej formie.

Książę Harry, książę KarolHarry przed emisją wywiadu wysłał do ojca maila. Książę Karol wstrząśnięty

Thomas wyznał, że chciałby odnowić kontakt z córką, jednak to ona musi zrobić ten pierwszy krok.

Najważniejsze jest to, że mnie nie straciła. Zawsze byłbym przy niej. Jestem przy niej teraz. Jeszcze raz chcę powiedzieć przepraszam za to, co zrobiłem. To było dwa lata temu. To było dawno temu i na pewno starałem się to nadrobić. (...) Wiedzą, gdzie mieszkam, teraz jesteśmy bliżej siebie, prawdopodobnie są teraz 70 mil ode mnie. Więc jestem dostępny, kiedy tylko możemy się spotkać. Bardzo chciałbym się spotkać. Chciałbym zobaczyć mojego wnuka.

Powiedział również, że cały czas ją kocha.

Nigdy nie przestałem kochać swojej córki. Nie zawsze zgadzam się z tym, co robią moje dzieci, ale nigdy nie przestaję kochać moich dzieci. Z pewnością kocham Meghan. Może być na mnie zła i powiedzieć Oprah, jaka jest zła, ale nadal jestem jej tatą.

Mimo przeprosin i wzruszających wyznań miłości zapowiedział, że jeśli Meghan się do niego nie odezwie, to sprzeda prasie kolejną historię z jej życia.

Jeśli nie otrzymam od nich wiadomości, napiszę inną historię dla prasy. Kiedy zdecydują się ze mną porozmawiać, ja przestanę rozmawiać z mediami.

Tatuś na medal?

Więcej o: