Oprah Winfrey zaliczyła wpadkę podczas wywiadu z Meghan Markle? Jedno z pytań stało się absurdalne dzięki... tłumaczom

Nawet najlepszym dziennikarkom zdarzają się pomyłki. Przekonała się o tym Oprah Winfrey, która zadała Meghan Markle dość bezrefleksyjne pytanie. A raczej przekonałaby się, gdyby odsłuchała polskie tłumaczenie własnych słów.

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego jest tematem numer jeden na świecie. Była książęca para obnażyła nieciekawą wizję życia za murami Pałacu Buckingham. Sussexowie oskarżyli firmę o niechęć do niesienia im pomocy, a jednego z wysoko postawionych członków rodziny królewskiej posądzili o rasizm. Jednak emocjonujący wywiad miał także zabawne strony. Widzowie dopatrzyli się, że Oprah zaliczyła wpadkę. Co takiego zrobiła? Zadała absurdalne pytanie.

Meghan MarkleDawno niewidziany Archie na nowym wideo. Łatwo zgadnąć, do kogo jest bardziej podobny

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Oprah Winfrey zaliczyła wpadkę podczas wywiadu z Meghan Markle

Jednym z tematów rozmowy była druga ciąża Meghan, którą była księżna ogłosiła parę tygodni temu. Oprah nie tylko dowiedziała się o płci drugiego potomka, ale i o terminie porodu. Już wiemy, że Archie będzie miał siostrę.

Mieć synka, a teraz córeczkę - czego można chcieć więcej? Mamy naszą rodzinę. Będzie nas czworo i nasze dwa psy - mówił szczęśliwy Harry.

Jednak to drugie pytanie spowodowało, że widzowie byli nieco zaskoczeni. Oprah zapytała się Meghan, kiedy jest przewidywany termin porodu. Meghan odpowiedziała, że latem. A jak skwitowała to Oprah?

Tego roku? (This summer?)

Po angielsku zabrzmiało to jeszcze w porządku - tego rodzaju formuła może być potwierdzeniem słów rozmówcy. Pech jednak chciał, że w polskim tłumaczeniu wybrzmiało to jako pytanie do Meghan, które nigdy nie doczekało się odpowiedzi. Podobnych "kwiatków" w rozmowie wyemitowanej w poniedziałek wieczorem na antenie TVN24 było jeszcze kilka (chociażby przetłumaczenie tytułu serialu "The Crown" na - nie wiadomo, czemu - "Królowa").

Meghan MarkleMeghan myślała o samobójstwie! "Nie chciałam już żyć". Pałac nie miał zamiaru pomóc

Najwyraźniej tłumacze na moment uznali, że Oprah na serio zapomniała, jak długo trwa ciąża u kobiet. Ale jak wiemy, każdemu mała wpadka może się zdarzyć. Zapewne winne tu były emocje, które towarzyszyły całej rozmowie. Z pewnością był to sporym przeżyciem nie tylko dla Meghan, Harry'ego i Oprah, ale również dla tłumaczy.

ZOBACZ TAKŻE: Meghan Markle kłamała w wywiadzie u Oprah? Ekspert nie ma wątpliwości. "Zagrała według sprytnego scenariusza" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: